7
21.11.2023, 14:00Lektura na 2 minuty

Cyberpunk 2077: Ultimate Edition oficjalnie! Znamy datę premiery wydania zbiorczego [AKTUALIZACJA]

CD Projekt Red oficjalnie zapowiedział zbiorcze wydanie Cyberpunka 2077 z dodatkiem Phantom Liberty. Będzie też edycja pudełkowa!

CD Projekt Red coraz wyraźniej kończy rozdział swojej historii związany z Cyberpunkiem 2077, by móc w pełni poświęcić się pracom nad jego sequelem. Dostaliśmy duży dodatek w postaci Phantom Liberty, powoli wygaszane jest wsparcie kolejnymi patchami, ale dopiero teraz można mówić o efektownej kropce tego rozdziału: a jest nią, a jakże, zbiorcze wydanie Cyberpunk 2077: Ultimate Edition, które polskie studio zapowiadało jeszcze przed premierą Phantom Liberty.

Dziś już nie ma ono przed nami żadnych tajemnic. Znamy datę premiery tej edycji, która doczeka się także pudełkowego wydania, a także jej bardzo ładną okładkę, na której znalazło się miejsce dla najistotniejszych postaci, które V napotyka w Night City podczas swoich przygód.

CD Projekt Red potwierdził, że Cyberpunk 2077: Ultimate Edition trafi do sklepów już 5 grudnia, będzie więc jak znalazł na prezent pod choinkę (a jeśli ktoś się pospieszy, to nawet na Mikołajki!). Cyfrowe i fizyczne wersje trafią na PC, PlayStation 5 i Xboksy Series X/S, będzie to więc zarazem pierwsze pudełkowe wydanie edycji gry dla konsol obecnej generacji. Komplet będzie zawierał zarówno Cyberpunka 2077 (oczywiście w wersji 2.0 i z całą wydaną dotychczas zawartością dodatkową, a także dostępem do przedmiotów oferowanych w ramach programu Moje nagrody), jak i dodatek Phantom Liberty. Niestety na razie nie znamy ceny tego wydawnictwa.

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zapoznać się z Cyberpunkiem 2077, lepszej okazji już raczej nie będzie!


Aktualizacja

Wiemy już, że cena zbiorczego wydania wyniesie ok. 250 zł. Niestety, Marcin Momot z CD Projektu Red potwierdził, że pudełkowa wersja na PS5 będzie zawierała dodatek Phantom Liberty jedynie w formie kodu do aktywowania w PS Store. W wydaniu na Xboksy Series X/S będzie on zawarty na płycie.


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1781

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze