10.04.2024, 18:00Lektura na 2 minuty
Wideo

Darkest Dungeon 2: Zapowiedziano nowy tryb gry łączący obydwie części

To jeszcze nie koniec trudów podróży w Darkest Dungeon 2 – zapowiedziano nową, darmową zawartość.

Po dłuższym pobycie we wczesnym dostępie Darkest Dungeon 2 okazało się godnym sukcesorem pierwowzoru, a o szczegółach przeczytacie w naszej recenzji. Prawie pół roku po wyjściu pełnej wersji dostaliśmy dodatek z nowymi postaciami, a ostatnio pojawiły się ploteczki o wersji konsolowej. Tymczasem na dzisiejszej imprezie The Triple-i Initiative twórcy podzielili się z nami tym, co nowego szykują w swojej produkcji.

Będzie to kolejny tryb rozgrywki nazwany Kingdoms, w którym Najczarniejszy Loch rzuci nam wyzwanie na czas – naszym zadaniem będzie pokonanie zagrożenia trawiącego królestwo, zanim zostanie przez nie pochłonięte. Jak to zrobić? Podróżując po krainie, zgromadzimy zasoby i ulepszymy dzięki nim tak naszych podkomendnych, jak i spotykane po drodze karczmy. Starania kierowanych przez nas bohaterów obrócą wniwecz 3 nowe frakcje wrażych stworów. Część z nich fani serii mogą już kojarzyć… Chris Bourassa z Red Hook Studios mówi o nowym trybie tak:


Kingdoms było dla nas ekscytującym projektem. Jeśli spojrzycie na historię naszych produkcji, żadna gra ani dodatek nie przecierały już utartego szlaku i jesteśmy dumni, że możemy kontynuować tę tradycję. Nowy tryb rozgrywki będzie połączeniem zarządzania drużyną z oryginalnego Darkest Dungeon oraz mechanizmu podróży i walki z Darkest Dungeon 2.


Chris Bourassa

Najlepszą wiadomością dotyczącą nowego trybu w Darkest Dungeon 2 jest to, że będzie całkowicie darmowy.

Byłoby świetnie, gdyby aktualizacja miała premierę już dzisiaj, ale niestety będziemy musieli poczekać. Update ukaże się pod koniec tego roku. Zagrają pecetowcy, a na temat wydania konsolowego niczego nie wiemy.


Czytaj dalej

Redaktor
Samuel Goldman

I have no mouse and I must click.

Profil
Wpisów1176

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze