19.04.2024, 15:30Lektura na 1 minutę
Wideo

Darkest Dungeon 2: Znamy datę premiery na PlayStation

Darkest Dungeon 2 trafi na PlayStation już w lipcu.


Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Zgodnie z zapowiedziami Red Hook Studios ogłosiło datę premiery Darkest Dungeon 2 na PS4 i PS5. Hardcore’owy roguelike trafi na konsole Sony 15 lipca 2024 roku, a zainteresowani mogą już składać preordery. Z tej okazji twórcy opublikowali również nowy zwiastun, który możecie zobaczyć poniżej.

Darkest Dungeon 2 jest brutalnie wymagającym, turowym rogalikiem w lovecraftowskim settingu. Sequel zmienia m.in. znane z „jedynki” plądrowanie lochów na podróżowanie dyliżansem. Do gry niebawem trafi darmowy tryb Kingdoms, w którym pod presją czasu będziemy musieli pokonać zagrożenie stopniowo trawiące królestwo. 

Gra obecnie jest dostępna wyłącznie na pecetach, ale po premierze na PlayStation tytuł prawdopodobnie trafi również na inne sprzęty, w tym platformy mobilne. Tak przynajmniej wyglądało to w przypadku części pierwszej i nic nie wskazuje na to, żeby Red Hook Studios miało tym razem postąpić inaczej. Kiedy to nastąpi? Czas pokaże…


Czytaj dalej

Redaktor
Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Posiadam Game & Watcha z The Legend of Zelda. Bardzo dobrze pokazuje godzinę. Polecam: 10/10 i znak jakości. Konsolę nabyłem drogą kupna. Nie jest to materiał sponsorowany.

Profil
Wpisów270

Obserwujących2
Darkest Dungeon II
Ocena redakcji
8
Ocena użytkowników
6.7
Platformy
PC
Gatunek
-
Producent
Red Hook Studios
Darkest Dungeon II

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze