3.04.2024, 13:30Lektura na 2 minuty

Dave the Diver i Tales of Kenzera: Zau trafią do PS Plusa

Wkrótce biblioteka PS Plusa Extra i Premium powiększy się o dwie kolejne produkcje. Dave the Diver i Tales of Kenzera: Zau urozmaicą ofertę abonamentu Sony.

Na wirtualne półki abonentów PS Plusa w wariantach Extra oraz Premium już wkrótce trafią dwie kolejne produkcje. Pierwsza z nich to Dave the Diver, który pojawi się w ofercie abonamentu PlayStation 16 kwietnia. Wszystkich płacących za subskrypcję graczy, którzy jeszcze nie sięgnęli po dzieło Mintrocket, do ogrania tytułu powinny przekonać przede wszystkim fenomenalne recenzje gry na Steamie, z których aż 97% to pozytywne opinie. Grę obsypał pochwałami również Ninho, który w swojej recenzji pokusił się nawet o stwierdzenie, że to najlepsza produkcja, w jaką grał w 2023 roku, a nikomu nie trzeba mówić, jak bogaty w wyśmienite tytuły był to rok.

Druga gra, jaka wkrótce wzbogaci ofertę PS Plusa Extra oraz Premium, to Tales of Kenzera: Zau, która trafi do biblioteki abonamentu PlayStation w momencie swojej premiery, czyli 23 kwietnia. Produkcja Surgent Studios może szczególnie zainteresować tych graczy, którym przypadł do gustu najnowszy Prince of Persia. Z jednej strony można by powiedzieć, że największym problemem Tales of Kenzera jest fakt, że w tym roku ukazała się już dość podobna metroidvania w postaci właśnie The Lost Crown, ale z drugiej strony pozwoli nam to łatwo porównać ze sobą obie gry i może sprawić, że dojdzie między nimi do ciekawej i zdrowej rywalizacji.

Kwiecień zapowiada się zatem naprawdę interesująco dla abonentów PS Plusa, zważywszy na fakt, że w tym miesiącu w ofercie progu Essential pojawiły się już Immortals of Aveum, Minecraft Legends oraz Skul: The Hero Slayer.


Czytaj dalej

Redaktor
Adam Kołodziejczyk

Za dzieciaka miłość do świata gier zaszczepiły we mnie erpegi (głównie pierwsze Baldury, Fallouty i Gothiki). Dziś mogę śmiało powiedzieć, że choć wciąż jest to mój ulubiony gatunek, to potrafię znaleźć coś dla siebie w niemalże każdym typie rozgrywki. Poza tym uwielbiam wciągać w medium gier osoby, które zupełnie go nie znają.

Profil
Wpisów183

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze