5
22.05.2024, 15:00Lektura na 1 minutę
Wideo

Deadlock: Fragment rozgrywki z nowej gry Valve wyciekł do sieci

Mięsa w tym wycieku całkiem niewiele, jednak pewne elementy wskazują na to, czym jest Deadlock.


Krzysztof „Gwint” Jackowski

Jakiś czas temu w sieci pojawiła się informacja o nowej grze Valve – Deadlock. Według przecieków mieliśmy mieć do czynienia z „dzieckiem” Valoranta, Overwatcha, Doty 2 oraz Team Fortress 2. Sam projekt miał powstawać od 2018 pod nazwą kodową Citadel. Niedługo później do internetu trafiły kolejne wycieki z gry.

I choć nie pokazują tytułu w pełnej akcji, to jednak można sprawdzić, z czym będziemy się mierzyć. Faktycznie, Deadlock będzie hero shooterem z elementami tower defense. Najwięcej jednak można powiedzieć o stylistyce – ta utrzymuje klimaty znane graczom Team Fortress 2. Mecze mają rozgrywać się w formule 6 vs 6, a zamknięta beta już teraz oferuje 19 grywalnych postaci.

Inny z przecieków mówi o intensywnej rozgrywce, idealnej dla graczy z ADHD (pozdrawiam wszystkich fanów The Finals). Deadlock wstępnie zawierać miał elementy inspirowane Half-Life’em oraz Portalem, jednak po wstępnych ocenach testerów postanowiono z tych planów zrezygnować.


Czytaj dalej

Redaktor
Krzysztof „Gwint” Jackowski

Beznadziejnie zakochany w Dead Space i BioShocku. W gry wideo gram, odkąd byłem mało rozgarniętym bobasem, i planuję robić to do końca. Wydałem 460 złotych na Diablo IV i do teraz tego żałuję. Jak ktoś chce zagrać w jakiegoś multika na Xboksie, to ja bardzo chętnie.

Profil
Wpisów485

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze