19.08.2022, 13:15Lektura na 2 minuty

Death Stranding oficjalnie trafi do PC Game Passa

Ku zaskoczeniu absolutnie nikogo Death Stranding znajdzie się w katalogu usługi Microsoftu.


Jakub „rajmund” Gańko

No i stało się: dosłownie dwa dni temu pisałem, że Death Stranding może trafić do katalogu flagowej usługi Microsoftu. Oficjalny profil usługi na Twitterze zasugerował to bardzo wyraźnie, zmieniając swoje zdjęci profilowe. Jeśli jednak ktoś miał jeszcze jakieś wątpliwości, to właśnie zostały oficjalnie rozwiane najnowszym tweetem i komunikatem na stronie 505 Games.

Death Stranding trafi do katalogu PC Game Passa już 23 sierpnia. Dobrze czytacie: PC Game Passa, a więc najnowszy tytuł Hideo Kojimy będzie dostępny wyłącznie na pecetach, a nie na Xboksach. Najprawdopodobniej mówimy też o pierwotnej wersji gry, bo Director's Cut nie został nigdzie wspomniany.

Antonela Pounder, kierowniczka społeczności 505 Games, podziela ekscytację, którą jej zdaniem muszą teraz odczuwać abonenci Game Passa.


Wersja, w którą zagracie dzięki PC Game Passowi, będzie zawierać dokładnie te same funkcje, co wydanie dostępne na Steamie i Epic Games Storze. Mam na myśli m.in. wysoką liczbę klatek wyświetlanych na sekundę, tryb fotograficzny, tryb z wysokim poziomem trudności i elementy nawiązujące do znanych marek, takich jak Half-Life i Cyberpunk 2077.


Death Stranding będzie zatem miało teraz szanse trafić do zupełnie nowego grona graczy i znacznie poprawić swoje wyniki popularności. Z pewnością marce Hideo Kojimy to nie zaszkodzi przed ogłoszeniem prac nad kontynuacją. A ta, jak wiemy dzięki długiemu językowi Normana Reedusa, już powstaje.

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1247

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane