15
20.05.2022, 15:02Lektura na 1 minutę

Norman Reedus potwierdza Death Stranding 2. Prace już trwają

Kontynuacja Death Stranding pojawia się w wywiadzie jak gdyby nigdy nic, przy okazji jednego z pytań.


Stanisław „Wokulski” Falenta

Zaczęto prace nad drugą częścią Death Stranding. Norman Reedus nieoczekiwanie przyznał to podczas wywiadu. Z portalem leoedit.com rozmawiał o swojej karierze, życiu i planach na przyszłość, gdy nagle:


Leo: Okay, więc właśnie działasz nad książką, wychodzi ostatni sezon, następnie spinoff i jeszcze kręcisz grę wideo Death Stranding.
Reedus: Dopiero co zaczęliśmy drugą część.


Następnie opowiedział o tym, jak poznał Hideo Kojimę za pośrednictwem Guillermo Del Toro. Po telefonie od reżysera i ujrzeniu „geniuszu Silent Hilla” zgodził się na udział w najnowszym projekcie i przez 2-3 lata brał udział w seriach motion capture do Death Stranding.


Reedus: [...] i wtedy ta gra wyszła, i po prostu wygrała te wszystkie nagrody – to było coś – więc najzwyczajniej w świecie zaczęliśmy drugą część.


Przypomnijmy, że dwa lata temu fani spekulowali, czy enigmatyczny tweet Kojimy oznaczał rozpoczęcie prac nad kontynuacją.

Ostatnią wersją Death Stranding było wydane w marcu pecetowe wydanie Director's Cut. Z kolei sam Reedus wypowiadał się, że o wiele bardziej woli ten projekt niż anulowane Silent Hills.

Redaktor
Stanisław „Wokulski” Falenta

Wielki entuzjasta gier z custom contentem. Setki godzin nabite w Cities: Skylines, Minecrafcie i Animal Crossing: New Horizons mówią same za siebie. Do tego rasowy Nintendron, który kupuje 10-letnie gry za pełną cenę i jeszcze się cieszy. Prywatnie lubi pływanie, sztukę i prowadzenie amatorskich sesji D&D.

Profil
Wpisów600

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane