28.01.2022, 11:06Lektura na 2 minuty

Death Stranding: Director’s Cut – Znamy datę premiery wersji na pecety

Jeśli ktoś już posiada podstawkę, za odpowiednią cenę może ją sobie zaktualizować.


Kuba „SztywnyPatyk” Stolarz

Coraz mniej zaskakuje fakt, że niegdysiejsze exclusive’y PlayStation zmierzają coraz chętniej na pecety. Tu Horizon: Zero Dawn, tam God of War, tem Uncharted 4 i Zaginione dziedzictwo (te pojawią się na komputerach dopiero za jakiś czas). Death Stranding nieco się wyłamuje z tego biegu, bowiem jeszcze przed premierą wiadomo było o porcie pecetowym.

Nie zdziwiło więc też to, że „Wersja reżyserska” dzieła Hideo Kojimy – która według samego zainteresowanego nie powinna być tak nazywana – po chwilowej wyłączności dla PS5 wyląduje i na pecetach. Jedyną niewiadomą była konkretna data premiery. Teraz już wiemy, że zapowiadana „wiosna 2022” oznacza 30 marca.

Director’s Cut wprowadza wiele: jetpacki, strzelnicę, tor wyścigowy, robota do paczek (ba, wyrzutnię paczek!), nowe wątki fabularne, bronie i pojazdy oraz misje przywołujące na myśl samo Metal Gear Solid. Nowa wersja będzie kosztować 39,99 dolarów (ok. 164 złotych); cena aktualizacji podstawki wynosi 9,99 dolarów (ok. 40 złotych).

Ci, którzy nie posiadają jeszcze oryginału, mogą go zakupić na steamowych i epicowych promocjach; oferty kończą się kolejno 3 lutego oraz 10 lutego. Tych, którzy chcą od razu iść w aktualizację, zapraszam TUTAJ bądź TUTAJ.

Redaktor
Kuba „SztywnyPatyk” Stolarz

Recenzuję rzeczy na kanale swoim, na CD-Actionowym z kolei rosomaczę, no i czasem potłumaczę (w którą stronę dotrzeć do wielickiej Kopalni Soli). Tutaj? Nie wiem, co robię, więc piszę, dopóki mnie nie wywalą.

Profil
Wpisów185

Obserwujących16

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane