3
1.06.2022, 12:30Lektura na 1 minutę

Diablo Immortal już dostępne do pobrania na Androidzie i iOS

Blizzard udostępnił najnowszą odsłonę Diablo także dla posiadaczy smartfonów. Diablo Immortal można już pobrać na systemach Android oraz iOS i zacząć grać.


Jakub „rajmund” Gańko

Dopiero co informowaliśmy o tym, że Diablo Immortal nie będzie ustępować długością głównej kampanii trzem pełnowymiarowym odsłonom znanym z pecetów i konsol, a tu już możemy pobierać ten tytuł ze sklepów Google Play oraz App Store. Jeśli rejestrowaliście się wstępnie do gry, to prawdopodobnie wasz smartfon wyrzucił już odpowiednie powiadomienie i możecie instalować ją na swoim sprzęcie (potrzeba ok. 2 GB wolnego miejsca).

Blizzard udostępnił specjalną mapkę z godzinami, w których możemy spodziewać się uruchomienia gry:

Wszystko wskazuje jednak na to, że w przypadku wersji mobilnej nie mamy do czynienia po prostu z preloadem, tak jak miało to miejsce w przypadku otwartej bety na PC. W naszej redakcji udało się już uruchomić grę po ściągnięciu, zalogować na Battle.net, stworzyć postać i rozpocząć rozgrywkę. Twórcy poinformowali zresztą, że w niektórych regionach dostęp do pełnej wersji gry został już odblokowany. Najwyraźniej Polska jest jednym z nich.

Nasze pierwsze wrażenia z gry znajdziecie tutaj.

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów798

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane