1
27.05.2022, 11:15Lektura na 2 minuty

Preload Diablo Immortal w wersji na PC już dostępny

Blizzard pozwala przygotować się na premierę Diablo Immortal – wersję na PC możecie pobrać już teraz.

Na pewno każdy z nas zna to uczucie, kiedy po ciężkim dniu chcemy sobie usiąść i w spokoju pograć, a tu czeka na nas 50 GB aktualizacji. Przykre, prawda? Blizzard jednak zadbał o to, abyśmy mogli rozpocząć przygodę z Diablo Immortal od razu po premierze, a nie jeszcze bawić się w jakieś pobieranie. Śledzący produkcję zapewne wiedzą, że w zeszłym roku otrzymaliśmy smutne wieści w postaci przełożenia premiery na 2022. Na szczęście to koniec udręki, ponieważ ten czas (prawie) nadszedł. Nawet na moment przed premierą otrzymaliśmy 20 minut gameplayu, żebyśmy mogli nacieszyć swoje oczy, zanim sami siądziemy do rozgrywki.

Zapewne chcecie uniknąć przykrej sytuacji, w której to masa graczy będzie rozpoczynać swoją przygodę z nowym Diablo, a wy zniecierpliwieni będziecie spoglądać na mozolny pasek pobierania. W takim wypadku nie ma najmniejszego problemu: już teraz możecie zalogować się na swoje konto Battle.net i rozpocząć pobieranie Diablo Immortal. Jedyna uwaga: potrzebujecie 26,8 GB miejsca na dysku. Oczywiście najpierw warto się upewnić, że wasz komputer spełnia pozostałe wymagania sprzętowe.

Przypominamy, że oficjalna premiera nastąpi już 2 czerwca o godzinie 19:00. Będziemy mogli zagrać na PC i urządzeniach mobilnych z systemem Android oraz iOS, przy czym wersja na PC zostanie udostępniona w formie otwartej bety. A jeśli jesteście ciekawi naszych pierwszych wrażeń, to znajdziecie je tutaj.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów529

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane