13.03.2023, 09:45Lektura na 1 minutę
Wideo

Diablo IV łączy siły z KFC. Piekielny ogień, kurczaki i ludzka radość

KFC rozdaje w USA dostęp do bety Diablo IV. Miłośnicy zwalczania demonów są tam rozpieszczani?


Marcin Hołowacz

Fani serii Diablo mieszkający w USA dostali zaskakująco korzystną ofertę. Muszą tylko udać się do KFC i zamówić kanapkę o nazwie Double Down. Co otrzymają w zamian? Oczywiście zamówioną kanapkę…

Jednak to nie wszystko! Ze względu na partnerstwo Activision Blizzard i KFC nabywcom Double Down rozdawane są kody na wczesny dostęp do wersji beta Diablo IV. Promocja trwa do 18 marca 2023 roku lub do wyczerpania dostępnych kodów.

Otwarte testy beta Diablo IV rozpoczną się 24 marca, lecz osoby, które kupiły grę w przedsprzedaży, mają możliwość uczestniczenia w zamkniętych testach w okresie 17-19 marca. Dodatkowo mieszkańcy USA dostali opcję zakupienia wyjątkowo mięsnego burgera z KFC i też otrzymają wcześniejszy dostęp.

Na koniec przypominamy, że Diablo IV celuje w zdecydowanie mroczniejsze klimaty niż miało to miejsce we wcześniejszej odsłonie, ale za to można głaskać psy. Ponadto Blizzard informował już o sprzęcie niezbędnym do Diablo IV, a w ramach akcji marketingowej zdecydowano się pomalować kaplicę. Premiera gry jest wyznaczona na 6 czerwca 2023 roku. Diablo IV trafi na PC, PlayStation 4, PlayStation 5 oraz Xboksy One i Series X/S.

Redaktor
Marcin Hołowacz

Gry to moja pasja i zawsze w coś pogrywam, choć często jestem w tyle z najnowszymi premierami. W pewnym momencie pokochałem roguelite'y, ale przydałby się większy skill. Jeśli trafia mi się taka okazja, wtedy staram się również pisać o grach.

Profil
Wpisów159

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane