22.11.2023, 08:00Lektura na 2 minuty

Diablo IV: Tydzień na przetestowanie gry za darmo na Steamie

Do piekła i z powrotem w Diablo IV na maksymalnie 20 poziomie.

Wkrótce po przejęciu Activision Blizzard przez Microsoft dowiedzieliśmy się, że gry holdingu nie tak prędko zasilą ofertę Game Passa, ale Diablo IV bez cienia zwłoki dostało na Xboksie darmowy weekend. Trial był dostępny przez kilka dni i pozwalał na zabawę do maksymalnie 10 godzin – po osiągnięciu limitu trzeba się było albo z Sanktuarium pożegnać, albo dopłacić. Podobna, ale chyba odrobinę lepsza akcja właśnie wystartowała w sklepie Valve.

Począwszy od wczoraj, Diablo IV na Steamie dostępne jest całkowicie za darmo, a gracze, którzy zdecydują się spróbować swoich sił w starciu z córką Mefista, otrzymają dostęp do całej zawartości gry. Haczyk jest tylko jeden – zdobędziecie maksymalnie 20. poziom doświadczenia, co w obliczu zwiększonej ilości zdobywanego doświadczenia i złota o 35% wcale nie będzie trudne.

Dobra wiadomość jest taka, że wraz z darmowym tygodniem dostaliśmy promocję – cena niższa o 40% wygląda zdecydowanie lepiej, niż regularne 350 zł za podstawową edycję. Tylko czy to na pewno dobry czas na rozpoczęcie gry? Na to pytanie musicie odpowiedzieć sami, ja mogę tylko podrzucić recenzję Krigora oraz przypomnieć, że aktualnie można ogrywać Sezon Krwi, a 23 stycznia startuje kolejny, w ramach którego otrzymamy dostęp do podziemi wyzwań. Z kolei już w przyszłym roku Diablo IV doczeka się też dodatku z Mefistem.


Czytaj dalej

Redaktor
Samuel Goldman

I have no mouse and I must click.

Profil
Wpisów961

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze