19.02.2024, 12:00Lektura na 2 minuty

Dragon’s Dogma 2 może wkrótce otrzymać demo

Pewien szczegół w aktualizacji SteamDB może sugerować, że Dragon’s Dogmę 2 będziemy mogli przetestować przed premierą w wersji demo.


Adam Kołodziejczyk

Już tylko miesiąc dzieli nas od premiery Dragon’s Dogmy 2. Kontynuacja erpega Capcomu wpadła niedawno w wir plotek dotyczących limitu klatek na sekundę, które na szczęście zostały zdementowane. Wygląda jednak na to, że wychodząc z jednego gąszczu plotkarskiego, produkcja od razu wpadnie w następny. Wszystko dzięki ostatniej aktualizacji SteamDB.

Jak zauważono na subreddicie Dragon’s Dogmy, kontynuacja tytułu może wkrótce doczekać się dema. Sugeruje to pojawienie się na SteamDB tajemniczej aplikacji, która mogłaby być właśnie wspomnianą wersją demo erpega.

Dodatkową ważną poszlaką jest fakt, że typ tej aplikacji to „free on demand”, jej pobranie będzie zatem darmowe, co jeszcze bardziej zbliża nas do teorii o demie.

Wydaje się więc, że pojawienie się wkrótce wersji demo Dragon’s Dogmy 2 jest całkiem prawdopodobne. Nie byłoby to zresztą wcale takie niezwykłe, zważywszy na to, że pierwsza część również otrzymała demo, a i ogółem Capcom nie stroni od przekazywania w nasze ręce takich wersji przedpremierowych. Zgadzałaby się również data pojawienia się dema. Jak wspomniałem, do premiery drugiej części Dragon’s Dogmy pozostał już tylko nieco ponad miesiąc, jest więc to w zasadzie idealny moment na wypuszczenie takiej wersji demo. Oczywiście mimo tak wielu łączących się ze sobą kropek na potwierdzenie tych przypuszczeń będziemy musieli jeszcze poczekać.


Czytaj dalej

Redaktor
Adam Kołodziejczyk

Za dzieciaka miłość do świata gier zaszczepiły we mnie erpegi (głównie pierwsze Baldury, Fallouty i Gothiki). Dziś mogę śmiało powiedzieć, że choć wciąż jest to mój ulubiony gatunek, to potrafię znaleźć coś dla siebie w niemalże każdym typie rozgrywki. Poza tym uwielbiam wciągać w medium gier osoby, które zupełnie go nie znają.

Profil
Wpisów142

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze