2
26.04.2022, 11:30Lektura na 1 minutę

Dying Light 2: Jutro premiera patcha, który wprowadzi Nową Grę Plus

Techland w końcu daje graczom wyczekiwany tryb Nowa Gra Plus. Aktualizacji towarzyszyć będą oczywiście naprawy błędów.


Patryk „Delighter” Żelazny

Najnowsza produkcja rodzimego Techlandu radzi sobie bardzo dobrze. Niedawno developerzy pochwalili się świetnymi wynikami w postaci 5 milionów sprzedanych egzemplarzy w przeciągu pierwszego miesiąca po premierze. Na początku kwietnia pisałem o zapowiedzi sporego patcha, który wprowadzi między innymi nową grę plus. Cóż, najwyższa pora – po prawie 3 miesiącach gry warto pozwolić graczom powrócić do Villedoru, aby mogli odbyć tę przygodę jeszcze raz, bez tracenia wcześniejszych postępów.

Patch 1.3.0 jest jednym z większych, jakie zostaną wprowadzone, i poza wspomnianym trybem nowej gry plus zaoferuje również inne zmiany – nie licząc napraw błędów, ponieważ to oczywista oczywistość.

W najnowszym odcinku „Dying 2 Know” Techland przedstawia nam nowości, jakie nadejdą wraz z nową aktualizacją jeśli chodzi o nową grę plus. Na samym początku mamy też potwierdzenie plotki, która mówiła, że zmniejszony zostanie czas odradzania się specjalnych zombiaków.

Co jeszcze? Na przykład nowa misja, dzięki której będziemy mogli poznać nowych przeciwników – szczególnie jest to coś dla lubiących większe wyzwania, gdyż będą oni skalować się wraz ze zwiększaniem poziomu przez Aidena.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów763

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane