16.03.2022, 09:15Lektura na 2 minuty

EA Play Live nie odbędzie się w tym roku

Electronic Arts twierdzi, że w tym roku nie wszystko zgrało się na tyle dobrze, żeby to pokazać na jednym wydarzeniu. Zamiast tego będziemy informowani o nowościach na bieżąco.


Patryk „Delighter” Żelazny

Ostatnie imprezy EA Play Live miały kilkutygodniowe opóźnienia. Zeszłoroczna odbyła się dopiero w lipcu i dostaliśmy zapowiedzi remake'u Dead Space (niestety premierę przełożono na przyszły rok), Battlefielda Portal, niedawno wydanego Grid Legends, czyli wyścigów z odzysku, i kilku innych. W 2020 również była obsuwa w dacie, ale nieco mniejsza i wydarzenie miało miejsce w czerwcu.

Raczej dla nikogo nie będzie zaskoczeniem, jeśli powiem, że tym razem również nie wszystko poszło po myśli developerów, zwłaszcza biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia. Jednak – jak donosi IGN – bez względu na to, że sami twórcy niezwykle cenią sobie EA Play Live, zdecydowano się odwołać stream.


Kochamy EA Play Live, ponieważ to nasz sposób na łączenie się z naszymi graczami i dzielenie się z wami wszystkimi nowościami. Jednak w tym roku nie wszystko się tak zgrywa, aby móc pokazać to na jednym wydarzeniu.


Jest to dość przykra wiadomość, szczególnie dla osób ceniących sobie produkcje wydawane przez Electronic Arts. Cóż, jeśli to kogoś pocieszy, to można pomyśleć, że live jest po prostu opóźniony... o rok.

To też nie jest tak, że będziemy zupełnie pozbawieni informacji o grach - EA zamierza dawać nam znać na bieżąco o nadchodzących produkcjach. Nie wiemy jeszcze w jaki sposób, czy będą to zapowiedzi, jakie powszechnie znamy, czy też studio wpadnie na nowy pomysł. Przekonamy się.


W naszych światowej klasy studiach dzieją się ekscytujące rzeczy, a w tym roku ujawnimy znacznie więcej o tych projektach, gdy nadejdzie odpowiedni czas dla każdego z nich. Cieszymy się na spędzenie z wami czasu przez cały rok!


Jedne z najbardziej rozpoznawalnych gier, nad którymi pracuje w tym momencie EA, to FIFA 23, Dragon Age 4, Mass Effect 4 i kontynuacja Star Wars Jedi: Upadły zakon. Szczególnie w przypadku tego ostatniego tytułu wydaje się, że była spora szansa na ogłoszenie podczas tegorocznego EA Play Live.


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze