10.07.2024, 15:00Lektura na 1 minutę

Elden Ring: Finałowy boss Shadow of the Erdtree pokonany na macie do tańczenia

Uwaga na spoilery.


Cezary „CZARY_MARY" Marczewski

Fani FromSoftware przyzwyczaili nas do tego, że potrafią przechodzić całe gry japońskiego studia przy pomocy najróżniejszych akcesoriów gamingowych i nie tylko. W przypadku dodatku do Elden Ringa, Shadow of the Erdtree, sytuacja jest tym bardziej imponująca – ostatni boss rozszerzenia jest przez wielu uważany za najbardziej wymagającego przeciwnika, jakiego zrodził umysł Hidetaki Miyazakiego i spółki. Ale jak widać „dla chcącego nic trudnego” – na początku lipca Radahn został pokonany za pomocą… saksofonu, a przedwczoraj poległ w energicznym tańcu z jedną ze streamerek. 

MissMikkaa wzięła udział w wyzwaniu, które polegało na ukończeniu DLC przy pomocy jedynie maty do tańczenia. Przejście całego Shadow of the Erdtree zajęło jej 7 dni, podczas których zaliczyła 325 zgonów, z czego 69 wynikało z niezamierzonego upadku z wysokość, a 52 razy uśmiercił ją wspomniany Radahn.

Warto podkreślić, że twórczyni ma kolosalne doświadczenie w soulslike’ach – dziewczyna z sukcesem zaliczyła tzw. Ultimate Challenge Run, który polegał na przejściu podstawowego Elden Ringa podczas dwóch rozgrywek uruchomionych jednocześnie. Streamerka kierowała jedną z postaci dzierżąc pada w dłoniach, a drugą – tańcząc na macie. Powiadacie, że dodatek jest zbyt trudny?


Czytaj dalej

Redaktor
Cezary „CZARY_MARY" Marczewski

Posiadam Game & Watcha z The Legend of Zelda. Bardzo dobrze pokazuje godzinę. Polecam.

Profil
Wpisów403

Obserwujących3

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze