3
25.05.2023, 15:00Lektura na 2 minuty

Epic Games Store: Jeden z najlepszych Falloutów za darmo do odebrania

W tym tygodniu Epic Games Store daje nam za darmo cudeńko od Bethesdy i Obsidianu. Kolejna odsłona Fallouta dołącza do kolekcji.

Tajemniczej wyprzedaży na Epic Games Store ciąg dalszy. W poprzednim tygodniu mieliśmy okazję kolejny raz odebrać Death Stranding i nadrobić to, co być może przegapiliśmy podczas świąt. A jeśli do tej pory już ograliście 3 części Fallouta, które też wtedy dostaliśmy, i jeszcze wcześniej rozdawaną „trójkę”, to słuchajcie, mam dobrą wiadomość.


Fallout: New Vegas Ultimate Edition

Jeśli chodzi o tę postapokaliptyczną serię RPG od Bethesdy, to zdaniem bardzo wielu graczy nic lepszego nie mogło na nas tutaj czekać. Nawet jeśli to „tylko” spin-off głównej serii (w edycji ultimate!). Trudno też o lepszą okazję, by to cudo nadrobić (albo powrócić, jeśli już graliście). 13 lat od premiery nie powinno tutaj przeszkadzać. Trudno nie pokochać tych wielkich postapokaliptycznych pustkowi. Co jakiś czas mówi się też o możliwym remasterze, który w sumie twórcy chcieliby zrobić. Plotki rozbudzają także marzenia o drugiej części, jednak jeszcze nie tak dawno temu Obsidian Entertainment zarzekało się, że żadnej kontynuacji nie tworzy. Przynajmniej na razie.

Fallout: New Vegas Ultimate Edition odbierzecie za darmo Z TEJ STRONY, o ile wyrobicie się do następnego czwartku (01.06) do godziny 17:00.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1608

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane