26.07.2023, 14:15Lektura na 1 minutę

Exoprimal przebił barierę miliona graczy. Capcom dziękuje za zaangażowanie

W podziękowaniu za zainteresowanie do Exoprimala zostanie dodana nowa skórka. Capcom zapowiedział aktualizację na 16 sierpnia.


Krzysztof „Gwint” Jackowski

Nie minął miesiąc od premiery Exoprimala, a gra święci już swoje pierwsze sukcesy. Na oficjalnym profilu twitterowym produkcji pojawił się wpis, który informuje o przebiciu przez nią bariery miliona użytkowników. 

Capcom postanowił odwdzięczyć się graczom za zaufanie. 16 sierpnia do gry zostanie dodana specjalna skórka upamiętniająca to osiągnięcie. Co więcej, skin będzie darmowy dla każdego.

Przekroczenie pułapu miliona graczy jest tym większym sukcesem, ponieważ gra zbiera mieszane recenzje. Na Metacriticu werdykty recenzentów oscylują pomiędzy 65 a 72 punktami na 100, zależnie od platformy. Oceny graczy prezentują się znacznie gorzej i nie osiągają nawet wartości 4.5 na 10.

Pomimo problemów Exoprimal jest niezwykle intrygującą pozycją do przetestowania. Na pierwszy plan wybija się tutaj szkielet rozgrywki, gdzie gracze muszą walczyć z kolejnymi falami dinozaurów, jednocześnie zwalczając samych siebie. W produkcję zagracie na PC, PS4, PS5 oraz Xboksach One oraz Series X/S. Gra jest również dostępna w abonamencie Game Pass.


Czytaj dalej

Redaktor
Krzysztof „Gwint” Jackowski

Beznadziejnie zakochany w Dead Space i BioShocku. W gry wideo gram, odkąd byłem mało rozgarniętym bobasem, i planuję robić to do końca. Wydałem 460 złotych na Diablo IV i do teraz tego żałuję. Jak ktoś chce zagrać w jakiegoś multika na Xboksie, to ja bardzo chętnie.

Profil
Wpisów332

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze