26.04.2023, 14:45Lektura na 2 minuty
Plotka

F1 23: Wyciekła data premiery i dzień startu beta-testów

F1 23 może się doczekać premiery już za półtora miesiąca. I możliwe, że do tego czasu Electronic Arts pozwoli nam 2 razy testować grę.


Patryk „Delighter” Żelazny

Za parę miesięcy minie rok od premiery F1 22. Tę część recenzował na cdaction.pl Davy i polecam się z nią zapoznać, ale jest możliwe, że już niedługo nie będzie to najnowsza odsłona ścigałek od Codemasters. Znaczy wiadomo, że F1 23 zadebiutuje gdzieś na przestrzeni 2023 roku, ale być może będzie to wcześniej niż później – tak mówią doniesienia Billbil-kuna i Insider Gaming. Zaznaczam: doniesienia, a nie oficjalne informacje.


F1 23 z datą premiery

Po kolei. Zacznijmy od samej daty premiery, o której poinformował nas znany branżowy insider Billbil-kun (to ten od m.in. regularnych przecieków ofert PS Plusa). Około tydzień wcześniej pisał na Twitterze, że F1 ukaże się gdzieś pomiędzy 13 a 20 czerwca. I wygląda na to, że udało mu się to potwierdzić. Według niego będziemy mogli zagrać już 16 czerwca. A nawet 3 dni wcześniej, jeśli jesteśmy członkami EA Play i zakupimy grę w edycji Champions.


Pierwsze beta-testy F1 23 już za dwa dni

Jak możemy przeczytać w artykule na Insider Gaming, F1 23 jeszcze przed swoją premierą doczeka się zamkniętych beta-testów. I to nie raz, a dwa razy. Pierwsze mają się rozpocząć już za dwa dni, 28 kwietnia, i zakończyć 1 maja. Z kolei drugie odbędą się w przedziale 19-22 maja. Jeśli data testów okaże się prawdziwa, niejako mogłaby potwierdzić nieodległą premierę produkcji. A w ostateczności może więcej się dowiemy na Summer Game Fest.

Żeby mieć szansę się załapać na testy, prawdopodobnie będziemy musieli zostać playtesterem Electronic Arts. Zapisać się i dowiedzieć wszystkiego możecie na TEJ STRONIE.


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze