28.02.2024, 13:30Lektura na 1 minutę

F1 24 na nowym zwiastunie i z datą premiery

EA Sports ujawniło, kiedy będziemy mogli pościgać się w F1 24.


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Poprzednia odsłona F1 przyjęła się bardzo dobrze, dlatego oczekiwania wobec kolejnej części są wysokie. EA Sports zaprezentowało nowy zwiastun, jednocześnie informując, że premiera F1 24 zaplanowana jest na 31 maja, zaraz po GP Monako. 

Oprócz podstawowej wersji gry, dostępna będzie również rozszerzona opcja The Champions Edition, dzięki której otrzymamy 18 tysięcy Pitcoinów, dwie nowe ikony F1 oraz dodatkowe elementy w grze singlowej i multiplayerowej. 

Ci, którzy zdecydują się na zakup edycji „mistrzowskiej”, będą mogli zalogować się do gry trzy dni wcześniej. Jeżeli zamówicie preorder do 24 kwietnia, otrzymacie dodatkowe barwy bolidów na sezon 2024 w F1 23. 

F1 24 będzie dostępne na PC, PlayStation 4 i 5, Xboksy One oraz Xboksy Series X|S. Przypomnijmy, że EA nie udostępni polskiej wersji językowej, tak jak miało to miejsce w przypadku EA Sports WRC. 


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo filozoficznej pulpy, szczególnie w wykonaniu swojego imiennika zza oceanu oraz bada brytyjską inwazję komiksową lat 90.

Profil
Wpisów447

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze