22.11.2022, 09:45Lektura na 2 minuty

Fall Guys: Podmorska przygoda w nowym sezonie

Ruszył 3. sezon w grze Fall Guys. Na sympatyczne fasolki czekają nowe tory przeszkód i ograniczone czasowo wydarzenie.


Michał „Perzi” Perzanowski

Twórcy zapewniają, że nowy sezon jest wypakowany najbardziej szalonymi rzeczami, jakie udało im się do tej pory stworzyć. „Tajemnice Głębin”, bo tak nazywa się nowy etap w tej niezwykle popularnej grze, łączą w sobie aspekt oceaniczny z zimowym klimatem. Z tej okazji pojawiła się w grze m.in. świąteczna ścieżka dźwiękowa.

Głównym motywem ma być jednak przemierzanie ruin zatopionego miasta w głębokich wodach oceanu. Stworzono kilka nowych torów przeszkód z wykorzystaniem pomysłów z poprzednich sezonów.


Fasolkowe wyzwania w 3. sezonie Fall Guys:

Blastlantis – Etap jest zbudowany z rozbitych ruin starego toru przeszkód. Fasolki muszą utrzymać się na powierzchni przechylonych ścieżek. Dodatkowym utrudnieniem jest unikanie kuli śnieżnych.

Hoop Chute – To długa zjeżdżalnia, w której fasolki podążają po wyznaczonej ścieżce oraz muszą trafić w obręcze, aby zdobyć punkty i przeskakiwać nad przepaściami.

Puzzle Path - Do pokonania są cztery labirynty, jeden po drugim. Fasolki mają podążać za liniami, unikać rywali i dotrzeć do mety. Trasa nigdy nie jest taka sama.

Kraken Slam – Skakanie między platformami nad wodą ma być utrudnione przez atakujące spod tafli macki Krakena.

Speed Slider – To z kolei kilka krótkich zjeżdżalni. Wybór pada na samym początku trasy. Tylko od szczęścia zależy, czy wybraliście dobrze i czy wybrana trasa zagwarantuje wam udział w następnej rundzie.

Poza nową formą zabawy wraz ze startem 3. sezonu rozpocznie się wydarzenie „Let’s get Kraken”. Można w nim odblokować Kotwicę Złotych Piasków poprzez ukończenie dwóch dodatkowych eventów.

Na graczy czeka także przepustka sezonowa z ponad setką poziomów. Do odblokowania będą skórki i kostiumy: Spongeboba, potężnego Fasolkowego dovahkiina, a nawet Ultramana.

Sezon jest już dostępny do pobrania i zabawy. Wystartował bowiem 22 listopada. Uważajcie tylko na przeciążone serwery. W przeszłości gracze mieli z tym problem, z uwagi na dużą popularność gry.

Redaktor
Michał „Perzi” Perzanowski

Piłkarski męczennik kibicujący Manchesterowi United i Wiśle Kraków. Na szczęście gry działają kojąco, prawda? Lubię strategie i przygodówki. Cierpię na syndrom jeszcze jednej tury. Sprzęt nie gra roli (That's what HE said).

Profil
Wpisów219

Obserwujących2
Brak okładki
Fall Guys: Ultimate Knockout
Ocena redakcji
-
Ocena użytkowników
0
Platformy
-
Gatunek
-
Producent
-
Fall Guys: Ultimate Knockout

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane