2
25.12.2023, 08:15Lektura na 2 minuty
Wideo

Fallout: London – Wreszcie dostaliśmy konkretną datę premiery

Londyn wezwie nas już niedługo, choć niestety dopiero w przyszłym roku.


Samuel Goldman

Święta to nie tylko darmowe gry w Epic Games Storze, ale także całkiem interesujące wiadomości. Fallout: London to powstający od kilku lat mod do Fallouta 4, który w trakcie przygotowania urósł do rozmiarów pełnoprawnego dodatku. Tyle że nie jest to zwyczajny reskin świata oraz przeciwników, bo grupa modderów pokusiła się o stworzenie autorskiej wizji Wysp Brytyjskich w uniwersum Fallouta – włącznie z historią regionu, zupełnie nowymi frakcjami i całkowicie odmiennym settingiem. Nie ma Szponów Śmierci, Supermutantów czy organizacji Vault-Tec, odpowiadającej za system Krypt. A co jest? 

To już wyjaśnią wam sami twórcy, którzy w najnowszym filmie opowiedzieli i pokazali dość dokładnie poszczególne części Londynu, jakie przyjdzie nam odwiedzić. Następnie dowiemy się o imponującej liczbie nowych animacji, przedmiotów oraz najważniejszej mechanice: dojeniu krów. Warto rzucić okiem, bo to wszystko jest całkowicie fanowską robotą.

Bethesda o projekcie wie i już nawet podebrała co najmniej kilku modderów, oferując im pracę. Wszystkie ubytki w zespole zostały szybko uzupełnione i chociaż w ubiegłym roku pisałem, że zagramy w 2023, to twórcy nie byli w stanie ukończyć moda na czas. Za to teraz zdradzili już konkretną datę – Fallout: London ukaże się 23 kwietnia 2024 roku, czyli w Dzień Świętego Jerzego, będącego patronem Anglii.

Opóźnienie wynika z niepewności dotyczącej solidności przeprowadzonych testów i chyba warto dać twórcom jeszcze chwilę na to, by dopięli wszystko na ostatni guzik. 


Czytaj dalej

Redaktor
Samuel Goldman

I have no mouse and I must click.

Profil
Wpisów1086

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze