7.03.2024, 14:30Lektura na 1 minutę
Wideo

„Fallout”: Serial Amazonu zaprasza na pustkowia na pełnym zwiastunie

Serialowa adaptacja Fallouta robi wrażenie na pełnym zwiastunie, który właśnie pokazał Amazon.


Jakub „rajmund” Gańko

Amazon przypomina, byśmy spakowali zapasy stimpaków i Rad-X-ów, bo premiera serialu „Fallout” coraz bliżej. W zasadzie został do niej już mniej niż miesiąc, więc i kampania promocyjna rozkręca się na dobre. Pierwszy teaser nadchodzącej adaptacji zobaczyliśmy w grudniu i już on dawał konkretne nadzieje. Ostatnio usłyszeliśmy nawet, że serial ma być niczym piąta odsłona gry, a teraz możemy uważnie mu się przyjrzeć na efektownym, ponadtrzyminutowym zwiastunie.

Wygląda na to, że pierwsze skrzypce w serialowym Falloucie będzie grała Lucy, krypciara, w którą wciela się znana choćby z „Yellowjackets” Ella Purnell. Trailer przedstawia nam także Waltona Gogginsa w roli jednego z ghuli oraz Aarona Motena, który gra Maximusa z Bractwa Stali. Gdzieś tam mignął nawet Kyle MacLachlan, któremu przypadła rola nadzorcy Krypty. Jeśli co do czegoś nie mam po tym zwiastunie wątpliwości, to do tego, że Amazon nie szczędził budżetu i czeka nas kolejna widowiskowa adaptacja gry wideo. No i doceniam, że usłyszeliśmy nieśmiertelne „I Don't Want to Set the World on Fire” The Ink Spots.

„Fallouta” obejrzymy już 11 kwietnia, a co lepsze: od razu dostaniemy w komplecie wszystkie osiem odcinków (z których pierwsze trzy wyreżyserował Jonathan Nolan).


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, szatniarz w Lakeview Hotel, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1849

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze