1
6.01.2022, 13:15Lektura na 1 minutę
Wideo

Far Cry 6: W nowym dodatku wcielimy się w Pagana Mina

Szalone umysły myślą podobnie – po Vaasie Montenegro przyszła kolej na głównego antagonistę Far Cry 4.


Kuba „Herbarius” Chudzik

Nadchodzi kolejne DLC do Far Cry 6. Jak zapowiedział Ubisoft, premiera nowego dodatku w ramach przepustki sezonowej będzie mieć miejsce 11 stycznia.

Podobnie jak w poprzednim DLC o Vaasie z Far Cry 3 w Pagan: Control ponownie dokonamy incepcji – tym razem w głąb umysłu tytułowego Pagana Mina, przestępcy i samozwańczego króla. To właśnie spod jego tyranii wyzwalaliśmy himalajski Kyrat w czwartej odsłonie serii. Obłąkana jaźń antagonisty jest pokręconym i niestabilnym miejscem, a on sam stara się wyrwać z zamkniętego kręgu żalu oraz poczucia winy.

Wcielając się w Mina, gracze zmierzą się z wewnętrznymi demonami dyktatora. Jak możemy przeczytać w oficjalnym opisie dodatku, będzie on miał elementy roguelite’a, a eksploracja psychiki Pagana Mina ma także połączyć intensywną rozgrywkę z narracją.

Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery trzeciego DLC, Joseph: Collapse, które skoncentruje się na psychice fanatycznego złoczyńcy z Far Cry 5. Wiadomo jedynie, że dodatek ukaże się w tym roku.

Pagan: Control do Far Cry 6 zadebiutuje 11 stycznia na PC, Xboksie Series X, Xboksie One, PS4 i PS5.

Redaktor
Kuba „Herbarius” Chudzik

Howdy pardner! Kocham wszelkiego rodzaju gry indie, a moim ulubionym tytułem wszech czasów jest Hollow Knight. Poza grami amatorsko pasjonuję się astronomią i paleontologią, oprócz tego pozostaję miłośnikiem orangutanów i gibonów.

Profil
Wpisów138

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane