11
26.11.2017, 12:01Lektura na 1 minutę

Football Manager: Polak rekordzistą Guinnessa w liczbie rozegranych sezonów

Nazywa się Michał Leniec i gra nawet, gdy się goli.


Tomasz „Ninho” Lubczyński

Zanim nasz rodak oficjalnie pobił rekord Guinnessa w liczbie rozegranych sezonów w Football Managerze 2016, najdłuższą karierą mógł pochwalić się kibic Oxfordu United, który prowadził drużynę przez 170 sezonów. Polak przebił to dokonanie o 50 lat – do "Księgi rekordów Guinnessa" zostanie wpisana liczbą 220. W tym czasie jego Lech Poznań 45 razy wygrywał Ligę Mistrzów (na pierwszy puchar czekał 85 lat!), 20-krotnie przegrywał zaś w finale. Wrażenie robią także 208 mistrzostw Polski i 166 Pucharów Polski. Wszystkie dokonania możecie zobaczyć poniżej.


(Kliknij, aby powiększyć)

Recenzję najnowszej odsłony menadżera Sports Interactive znajdziecie oczywiście w nadchodzącym CDA 01/2018, w którym swoimi przemyśleniami podzieli się CormaC.

Redaktor
Tomasz „Ninho” Lubczyński

W CD-Action jestem od 2016 roku, wcześniej pisałem o piłce nożnej m.in. w Przeglądzie Sportowym. W CDA robiłem już chyba wszystko – byłem sprzętowcem, prowadziłem działy info i zapowiedzi, szefowałem newsroomowi, jak i całej stronie. Bezpieczną przystań znalazłem na redakcyjnych social mediach – jeśli widzicie tam jakieś głupie rzeczy, to możecie być pewni, że jestem za nie odpowiedzialny. Za te mniej głupie też.

Profil
Wpisów703

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane