2
14.10.2021, 14:20Lektura na 1 minutę

Ghost Recon Frontline: Zamknięta beta została przełożona na inny termin

Nie znamy dokładnych powodów takiej decyzji.


Rafał „hraboll” Pieczka

Jeśli czekaliście na zamkniętą betę Ghost Recon Frontline, to mam dla was złą wiadomość. Pierwsze publiczne testy zostały przełożone na bliżej nieokreślony termin. Pierwotnie całe wydarzenie miało odbyć się w okresie 14-21 października i kierowano je do europejskich fanów pecetowego gamingu.

Tak przedstawia się treść krótkiego komunikatu:


We have an important message regarding Ghost Recon Frontline's Closed Test. pic.twitter.com/ne1VgOLMJF— GRFrontline (@GRFrontline) October 13, 2021Zdecydowaliśmy się odłożyć w czasie zamknięte testy gry Ghost Recon Frontline. Zespół deweloperów jest oddany tworzeniu najlepszych możliwych doświadczeń. Podzielimy się szczegółami na temat nowej daty zamkniętych testów tak szybko, jak tylko będziemy mogli. Dziękujemy za nieustające wsparcie.


Przypomnę, że nad nowym projektem pracuje Ubisoft Bukareszt. Wcześniejszy Breakpoint będzie nadal rozwijany przez paryski zespół, czyli dotychczasowych opiekunów. Samo Frontline to taktyczne doświadczenie PvP. Gra będzie dostępna w modelu free-to-play (także na konsolach). TUTAJ znajdziecie materiały z zeszłotygodniowej zapowiedzi.

Redaktor
Rafał „hraboll” Pieczka

Niegdyś byłem ekspertem od klasycznych przygodówek, zaś obecnie jestem nieuleczalnym łasuchem i nieprzyzwoicie zatwardziałym fanem angielskiego futbolu. Zaczynałem z poziomu wiernego czytelnika CD-Action, pisałem w kilku miejscach. Aktualnie spełniam swoje marzenia.

Profil
Wpisów1397

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane