10.08.2023, 15:45Lektura na 2 minuty

Ghostrunner 2: Chcesz być w napisach końcowych? Weź udział w testach beta

Developerzy Ghostrunnera 2 udostępnili właśnie możliwość zgłoszenia chęci do udziału w testach beta. Ci, którym uda się dostać, zostaną uwzględnieni w napisach końcowych.

Nie tak dawno temu zobaczyliśmy pierwszy materiał zapowiadający Ghostrunnera 2. Sequel docenionej gry przygotowywany jest najwyraźniej w myśl zasady „więcej i lepiej”, bo wideo zapowiadało zarówno rozwinięcie pomysłów z „jedynki”, jak i nowości, takie jak walka na motocyklu. Jak się okazuje, 505 Games, wydawca Ghostrunnera 2 zainwestował w niego całkiem imponującą sumę, dzięki czemu popremierowe wsparcie ma trwać przynajmniej rok.

Do pełni szczęścia brakuje jeszcze tylko konkretnej daty premiery, ale być może coś się w tym temacie niedługo zmieni, ponieważ twórcy właśnie ogłosili start zamkniętych testów beta. Nie wiemy kiedy dokładnie się odbędą, ale już teraz można się zapisać – podobno liczba miejsc jest mocno ograniczona. Przyjemnym i niespotykanym dodatkiem jest to, że wszyscy biorący udział w testach zostaną uwzględnieni w napisach końcowych Ghostrunnera 2. Formularz kwalifikujący do udziału zawiera kilka standardowych pytań i znajdziecie go w tym miejscu.

Oprócz nadchodzącego wielkimi krokami dodatku do Cyberpunka 2077, którego miał już okazję przetestować b-side, Ghostrunner 2 jest kolejną okazją do odwiedzenia metropolii przyszłości i nie tylko, ponieważ zwiastuny sugerują, że odwiedzimy też bardziej opuszczone miejscówki. Gra ukaże się w jeszcze nieokreślonym terminie tego roku na pecetach, PS5 oraz Xboksach Series X|S.


Czytaj dalej

Redaktor
Samuel Goldman

I have no mouse and I must click.

Profil
Wpisów812

Obserwujących3

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze