24.06.2022, 10:15Lektura na 2 minuty
Plotka

God of War Ragnarok może zostać zaprezentowany za kilka dni

Jest szansa, że jeszcze w tym miesiącu poznamy więcej szczegółów co do dalszych przygód Kratosa.

Od wydania poprzedniej części serii God of War minęły cztery lata, a my wciąż jesteśmy trzymani w niepewności co do daty premiery Ragnaroka. Gdyby tego było mało, to na początku tego miesiąca rozeszła się plotka, że mógł zostać przesunięty na 2023, na szczęście ta została szybko zdementowana – zatem jest szansa, że zagramy jeszcze w tym roku. W połowie maja rozpaliła się iskierka nadziei, kiedy to pojawiła się klasyfikacja wiekowa nowego God of Wara w Korei Południowej, a jeszcze chwilę później dowiedzieliśmy się, że gra otrzymała długą listę opcji dostępności, aby każdy mógł ją dostosować pod siebie. A jednak być może niedługo dowiemy się czegoś więcej.

20 czerwca Tom Henderson opublikował tweeta, w którym najpierw powołał się na artykuł Bloomberga z 10 czerwca – w nim autor twierdzi, że nowa gra God of War planowana jest na listopad tego roku, co stało w opozycji do doniesień o jej przełożeniu na 2023. Niżej Henderson napisał, że Sony szykuje coś do ujawnienia w przyszłym tygodniu.

Swoje pięć groszy dołożył insider o niejednoznacznym nicku The Snitch (również kilkukrotnie potwierdził swoją wiarygodność). 3 dni po wpisie Hendersona wrzucił jedynie gif – powstrzymując się od jakiegokolwiek komentarza – w którym widzimy kiwającego głową Kratosa (jako przeróbkę mema „The Nodding Guy”) i pojawiające się kolejno cyfry: 1, 1, 1, 1, 0.

Jeden z komentujących zwrócił uwagę, że jeśli przyjmiemy, iż chodzi tu o system binarny, podane w gifie cyfry reprezentują liczbę 30. Warto pamiętać, że Sony ponoć coś szykuje na przyszły tydzień, a data premiery nowego God of Wara ma się ukazać w tym miesiącu. Ludzie szybko połączyli kropki i uznali, że chodzi tutaj o datę 30 czerwca, i to właśnie wtedy God of War Ragnarok ma otrzymać swoje State of Play.

Zaznaczam, że to wszystko to jedynie spekulacje utworzone na podstawie plotek i należy brać je pod uwagę z odpowiednią dozą ostrożności i przymrużeniem oka.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów423

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane