1
19.12.2023, 15:30Lektura na 1 minutę

God of War Ragnarok: Valhalla – Dodatek mógł zdradzić miejsce akcji kolejnej części

Wypuszczony 12 grudnia darmowy dodatek, będący zwieńczeniem przygód Kratosa w świecie nordyckich bogów, zapewnił fanom serii God of War dawkę poszlak co do miejsca akcji kolejnych odsłon.


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Fani nigdy nie pozwolą Kratosowi odpocząć i pomimo niedawno epilogu jego przygód w nordyckich krainach, wydanego pięć dni po The Game Awards, w sieci pojawiło się sporo spekulacji co do kolejnej części serii. Konkretnie chodzi o Egipt.

Pewien gracz opublikował na X (dawniej Twitter) zdjęcie z gry, na którym można dostrzec piramidy. Wzbudziło to sporo spekulacji, jak i zwątpień, bo pomimo dość oczywistej wskazówki, na co zwrócił uwagę jeden z komentatorów, Valhalla to projekcja umysłu, a Kratos wizytował w Egipcie już wcześniej.

Jego pojawienie się w kraju północno-wschodniej Afryki miało miejsce w prequelowym komiksie Fallen God opublikowanym w 2021 roku przez Dark Horse Comics. Akcja historii dzieje się pomiędzy trzecią częścią a tą z 2018 roku. 

Nie oznacza to, że na pewno nigdy nie zobaczymy Egiptu, ale wszelkie plotki lub wskazówki należy traktować z ogromną ostrożnością. Tak jak tę powyżej.

God of War Ragnarok: Valhalla jest darmowym dodatkiem zapowiedzianym na tegorocznym The Game Awards i wydanym 12 grudnia. 


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz, pisarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo filozoficznej pulpy, szczególnie w wykonaniu swojego imiennika zza oceanu oraz bada brytyjską inwazję komiksową lat 90. Serdecznie zaprasza na swojego Instagrama: chrzuszcz.pisze.

Profil
Wpisów319

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze