12.12.2023, 11:00Lektura na 2 minuty
Wideo

God of War Ragnarok: Valhalla z nowymi szczegółami i gameplayem

Darmowy dodatek do uznanej przez graczy na całym świecie gry autorstwa Santa Monica Studio stanie się dostępny do pobrania już dzisiaj o godzinie 18:00.


Jakub „Jaqp” Dmuchowski

O darmowym dodatku do God of War Ragnarok usłyszeliśmy po raz pierwszy podczas tegorocznej edycji The Game Awards, która miała miejsce zaledwie kilka dni temu. Premiera Valhalli zaplanowana została na 12 grudnia, a więc DLC pojawi się już dzisiaj. Do pobrania stanie się ono dostępne wraz z wybiciem godziny 18:00.

Jeśli nie możecie się już doczekać i chcecie jakoś umilić sobie oczekiwanie, na oficjalnym kanale PlayStation wylądował materiał, w którym dwóch reżyserów z Santa Monica Studio przybliża nadciągający wielkimi krokami dodatek.

Dla nikogo raczej nie będzie zaskoczeniem, że Kratos trafi do tytułowej krainy. Jako że nie mieliśmy okazji się z nią zapoznać w podstawowej wersji gry, twórcy postanowili zmienić ten stan rzeczy. Podróż Boga Wojny do Valhalli jest kanonicznym wydarzeniem, które ma miejsce po zakończeniu głównego wątku fabularnego.

Warto przy tym nadmienić, że God of War Ragnarok: Valhalla będzie oferować tryb gry znany z produkcji spod szyldu roguelike. Każde podejście będzie inne, a w trakcie rozgrywki będziemy dobierali ulepszenia, runiczne ataki oraz pasywne bonusy, na bieżąco dostosowując Kratosa do naszych potrzeb i stylu gry.

Twórcy zapowiadają przy tym, że w trakcie naszych perypetii w nordyckiej krainie poległych w chwale wojowników przyjdzie nam zmierzyć się z niespotykanymi dotąd kombinacjami przeciwników oraz kilkoma nowymi oponentami. Zabawę w nowym trybie będziemy mogli rozpocząć w dowolnym momencie, mimo to zalecane jest uprzednie ukończenie fabuły God of War Ragnarok. W przeciwnym wypadku narażamy się na spoilery, które mogą popsuć nam zabawę.

Dla przypomnienia – God of War Ragnarok: Valhalla będzie dostępne do pobrania całkowicie za darmo już dzisiaj, od godziny 18:00 czasu polskiego. Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja God of War Ragnarok.


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „Jaqp” Dmuchowski

Swoją przygodę z grami komputerowymi rozpoczął od Herkulesa oraz Jazz Jackrabbit 2, tydzień później zagrywał się już w Diablo II i Morrowinda. Pasjonat tabelek ze statystykami oraz nieliniowych wątków fabularnych. Na co dzień zajmuje się projektowaniem stron internetowych. Nie wzgardzi dobrą lekturą ani kebabem.

Profil
Wpisów808

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze