51
20.10.2021, 17:05Lektura na 2 minuty

God of War z 2018 zmierza na pecety [WIDEO]

Przy okazji dowiedzieliśmy się, ile egzemplarzy gry sprzedało się na PS4.


Witold Tłuchowski

Gry na wyłączność powoli stają się reliktem przeszłości i choć prawdopodobnie z rynku ostatecznie zbyt szybko nie znikną, już dawno przyzwyczailiśmy się, że przy odrobinie cierpliwości i dobrym pececie każdy będzie miał w końcu okazję poznać wszystkie najważniejsze tytuły (wyjątkiem jest tu tradycyjnie Nintendo, chociaż przypadek Monster Hunter Rise pokazuje, iż i tutaj mogą szykować się zmiany).

Dokładnie tak ma się sytuacja z exclusive'ami PlayStation. Choć na Xboksa prawdopodobnie nie trafią nigdy, Sony od jakiegoś czasu bardzo chętnie (acz nieśpiesznie) portuje swoje produkcje na komputery osobiste. Po Horizon Zero Dawn i Days Gone wiedzieliśmy, że na kolejne tytuły nie będziemy musieli długo czekać. I faktycznie: we wrześniu firma zapowiedziała pecetową kolekcję Uncharted, teraz przyszła zaś pora na jeden z najważniejszych tytułów PS4. Tak, dobrze czytacie – God of War z 2018 już niedługo zachwyci jeszcze więcej graczy.

Twórcy obiecują wsparcie dla rozdzielczości 4K, panoramicznych monitorów oraz technologii DLSS i Reflex.

Przy okazji dowiedzieliśmy się, że wersja na PS4 sprzedała się do końca sierpnia w liczbie 19,55 miliona kopii.

God of War zadebiutuje na pecetach 14 stycznia 2022. Grę znajdziemy na Steamie i w Epic Games Store za 220 zł.

Redaktor
Witold Tłuchowski

Czytelnik CD-Action od prawie 25 lat, redaktor od 2018. Kocham Soulsy i zrobię wszystko, by inni też je pokochali. Szef działów zapowiedzi i recenzji.

Profil
Wpisów5498

Obserwujących12

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane