1
29.06.2022, 09:45Lektura na 3 minuty
Wideo

Gotham Knights: Dotkliwe ciosy Robina na nowym zwiastunie

Tak się w każdym z nas coś burzy, na taką się burzę zbiera, tak w nas ciska piorunami, dziwnymi wre postaciami.

W Gotham Knights są cztery dziwne postacie, a jedna z nich to Robin i burzy się w nim ewidentnie, bo ziomek leje na nowym zwiastunie każdego, kogo spotka. Jego pałka poszła w ruch i obija tam każdy możliwy fragment ludzkiego ciała. Tak właśnie Warner dokłada starań, by podgrzewać regularnie atmosferę przed premierą Gotham Knights. WB Games Montreal dłubie przy tym tytule niesłychanie długo, bowiem ich poprzednia gra, Arkham Origins, wyszła dwie generacje temu, jesienią 2013 roku.

Trwa już to tyle czasu, że w planach były nawet wersje na PlayStation 4 i Xboksa One, ale te zostały ostatecznie porzucone, by twórcy mogli skupić się jedynie na aktualnej generacji konsol. Od premiery dzielą nas zaledwie cztery miesiące, bo Gotham Knights ma wskoczyć na nasze dyski twarde 25 października, czyli dokładnie tego samego dnia co Arkham Origins 9 lat temu.

Robin jest jednym z czterech tytułowych bohaterów. Zagramy także Nightwingiem, Bat Girl oraz Red Hoodem. Widząc czwórkę siłaczy można dojść do mylnego wniosku, że to gra drużynowa, więc momentalnie krew fanów „singla” wraca do krwiobiegu. Otóż nie, grać można w pojedynkę oraz w dwuosobowej kooperacji, a bohaterów możemy zmieniać pomiędzy misjami, więc nie trzeba się przywiązywać do jednego z nich.

Na koniec przypomnę tylko, że kilka tygodni temu zapowiedziano również serial o tym samym tytule.

Redaktor
bolo

I hope you like Norwegian black metal, because I don't do earbuds

Wpisów270

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane