2
8.05.2022, 17:00Lektura na 2 minuty
Wideo

Gotham Knights: Wpis w PS Store sugeruje tryb co-op do 4 graczy

Do tej pory komunikaty prasowe zapowiadały jedynie dwuosobową kooperację.

Tworzone przez WB Games Montréal (znane głównie z Batman: Arkham Origins) Gotham Knights może pozwolić na zabawę online w maksymalnie cztery osoby. Jest to sprzeczne z dotychczasowymi doniesieniami, bowiem pierwotnie produkcję promowano co-opem dla dwóch graczy.

Do niedawna oficjalne informacje wydawcy zapewniały, że Rycerze Gotham pozwolą na grę online z jednym znajomym. Zaktualizowana strona w PS Store sugeruje jednak, że tytuł będzie wspierał „Do 4 graczy online z subskrypcją PS Plus”. Można przypuszczać, że zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami i marketingiem, poza siecią będzie można grać we dwójkę, zaś online już we czterech.

Gotham Knights w PS Store
Gotham Knights w PS Store

Gotham Knights zostało zaanonsowane w 2020 roku, zaś premierę pierwotnie przewidziano na rok 2021. W marcu ubiegłego roku podano do wiadomości, że zostanie ona opóźniona do 2022. Niedawno studio podało dokładną datę premiery, która przypada na 25 października bieżącego roku. Możliwe, że opóźnienie zostało podyktowane właśnie optymalizacją rozgrywki pod czterech graczy. Warto podkreślić, że walka została zaprojektowana konkretnie pod tryb kooperacji. Trzeba jednak wiedzieć, że równie dobrze może to być po prostu błąd na karcie produktu w PlayStation Store.

Jako że Batman: Arkham Knight domknął historię Bruce'a Wayne'a, po Rycerzach Gotham spodziewamy się fabularnej kontynuacji i rozwinięcia mechanizmów, z których znana jest seria gier o Nietoperzu. Otwarta pozostaje kwestia, jak przez odbiorców zostaną odebrani następcy Batmana. Wydarzenia w Gotham Knights stanowią pierwszą adaptację serii komiksów „Court of Owls”, zatem gameplay może się nieco różnić od tego, z którego znany był zamaskowany mściciel.


Czytaj dalej

Redaktor
Piotr „SteamPunker” Konopnicki

Psychofan SteamPunku, dla którego nie ma „za trudnych” gier. Z zamiłowania strateg, z przekonań – lokalny patriota.

Profil
Wpisów22

Obserwujących1

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze