5
17.10.2022, 06:45Lektura na 2 minuty
Wideo

Gotham Knights: Wyciekło pierwsze 30 minut rozgrywki, a niektórzy... już otrzymali kopię gry

Spoiler: jest tam Batman, ale prawdopodobnie nie spodoba wam się końcowa część jego wystąpienia.

Gotham Knights to gra, którą dostajemy trochę zamiast kolejnego Batmana spod ręki Rocksteady. Ciągle pamiętam zakończenie Arkham Knight i zdecydowanie bardziej wolałbym dostać kontynuację tamtej serii, niż produkcję w całości opartą na tym, co w poprzednich produkcjach z uszatym było urozmaiceniem, czyli wcielanie się w pomocników Batmana. No ale jest, jak jest, gra dostaje całą masę zwiastunów i gameplayów, a zagramy już w ten piątek. Albo wcześniej, o czym za chwilę.

Wydawać by się mogło, że po sierpniowym ogłoszeniu zakończenia prac nad tytułem wszystko jest dopięte na ostatni guzik, a developerzy będą spokojnie czekać na premierę i tworzyć pierwszego patcha. Nie udało się jednak ustrzec kilku wpadek, jak informacja o 30 klatkach na konsolach, a najnowszą jest wyciek konkretnego fragmentu rozgrywki. Ostrzegam przed potężnym spoilerem, którym Warner Bros. reklamuje grę: Batman umiera, więc oglądacie na własną odpowiedzialność.

Pełny materiał obejrzycie w tym miejscu.

To jednak nie koniec złych wieści dla Warner Bros., ponieważ na Reddicie pojawiają się wieści, że niektórzy… otrzymali już kopię gry.

Średnio sprytny zabieg ze strony pomysłowego działu marketingu, czy przypadkowy wyciek? Tego się już pewnie nie dowiemy, ale Warner dość szybko „zdejmował” gameplay i kolejne mirrory z YouTube'a, co pozwala sądzić, że jednak to drugie. Rozgrywka na materiale, który nie został przygotowany pieczołowicie przez twórców, wygląda nieźle, choć nie brakuje krytycznych głosów – momentami wygląda to tak, jakby te 30 klatek trzymało się tylko na słowo honoru.

Jeśli skusiliście się na zamówienie Gotham Knights przed premierą, to być może i wy otrzymacie niespodziankę. Jeśli nie, pozostaje czekać do 21 października.

Redaktor
Samuel Goldman

Człowiek (?) o co najmniej dwóch twarzach, PC Master Race z lenistwa, bo ciągle kiepsko idzie mi granie na padzie. Moja supermoc to nieprzyzwoicie duża wiedza na temat pewnej serii gier z akronimem w tytule, a supersłabość to liczne próby przejścia soulsów na klawiaturze. I koty. I dobre jedzenie. I dużo nieskończonych gier z wczesnego dostępu. I stare erpegi. I kawa. I...

Profil
Wpisów646

Obserwujących3

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane