2
22.08.2023, 09:45Lektura na 2 minuty

Gothic 1 Remake: Twórcy pokazali wygląd Kruka

Z okazji dwudziestych urodzin dodatku Noc Kruka do Gothica 2, twórcy Gothic 1 Remake pokazali odrestaurowany wygląd antagonisty, samego Kruka.

To już nie pierwszy raz, kiedy zbieramy się, by podziwiać jeden nowy obraz z Gothic 1 Remake. Ostatnio widzieliśmy np. screen ze Starego Obozu (za to w 4k), ale pojawił się też nowy zwiastun pokazujący to samo pamiętne miejsce. Fani postanowili zrobić nawet jego wersje z polskim dubbingiem (znów nam przypominając, że Gothic to wbrew pozorom nasza rodzima gra). A co więcej, jeśli petycja zakończy się sukcesem, to w oficjalnej wersji językowej usłyszymy Roberta Makłowicza udzielającemu głosu Snafowi. Szansa jest, bo petycja powędrowała aż do Austrii.

Być może niektórzy z was to pamiętają – wczoraj, 21 sierpnia, Gothic 2: Noc Kruka obchodził swoje 20. urodziny. To wielki moment dla Polaków i z pewnością warty świętowania. Nawet podwójnie, bo ku uczczeniu tej chwili, twórcy remake’u pierwszego Gothica podzielili się kolejnym obrazem z ich nadchodzącej produkcji. Ten przedstawia nikogo innego, jak samego Kruka.

Gothic 1 Remake, Kruk
Alkimia Interactive / THQ Nordic

Grafikę, jak i krótki wpis developerów, możecie zobaczyć w ichniejszych ogłoszeniach na Steamie.

Na koniec przypominam, że Gothic Remake wciąż nie ma swojej daty premiery, ale wiemy, że ukaże się na PC, PS5 oraz Xboksach Series X/S. Ponadto nie jest to jedyna gra, nad którą pracuje wydawca. Jeśli chcecie wiedzieć, co jeszcze się szykuje, to zachęcam do przeczytania podsumowania z THQ Nordic Showcase 2023.


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze