9
11.08.2023, 19:25Lektura na 1 minutę
Wideo

Gothic 1 Remake: Stary Obóz w pełnej krasie na nowym zwiastunie!

Twórcy remake’u Gothica pokazali kolejny zwiastun, w którym przejdziemy się błotnistymi ścieżkami Starego Obozu.


Samuel Goldman

Nie ma w naszym kraju zbyt wielu gier bardziej kultowych niż Gothic. Moglibyśmy wciągnąć na listę Wiedźmina, ale nikt nie maluje obrazów z Geraltem, a z Bezimiennym już tak… Na twórcach remake’u pierwszej części ciąży ogromna presja, ale odpowiadali już na najważniejsze pytania, a także wielokrotnie informowali o tym, co się zmieni i zapewniali, że pamiętają o korzeniach tej serii.

Dzisiaj dla odmiany pokazali nam coś, co się nie zmieni. Kilka dni temu zobaczyliśmy screena z tej kultowej miejscówki, a dziś możemy podziwiać cały zwiastun. Oto prawie 2 i pół minuty w Starym Obozie w towarzystwie drobnego złodziejaszka, próbującego związać koniec z końcem:

Fani z łatwością (a niektórzy pewnie i zamkniętymi oczami) rozpoznają znajome, błotniste ścieżki pomiędzy drewnianymi chatami, przedstawicieli starych frakcji czy wreszcie arenę, na której słychać wyraźnie tak charakterystyczne dźwięki, że nawet ja, który grał w to ostatnio 20 lat temu, poczułem przyjemne ukłucie nostalgii.

Gothic 1 Remake powstaje już od jakiegoś czasu i ukaże się w bliżej nieokreślonej przyszłości na pecetach, PS5 oraz Xboksach Series X|S.


Czytaj dalej

Redaktor
Samuel Goldman

I have no mouse and I must click.

Profil
Wpisów966

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze