9.02.2024, 09:45Lektura na 1 minutę

Gothic 1 Remake: Weteran serii dołączył do ekipy

Do ekipy Alkimii Interactive dołączył Sascha Henrichs, był pracownik Piranha Bytes.


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Wielkimi krokami zbliża się premiera remake’u pierwszej części przygód Bezimiennego w kolonii. Alkimia Interactive zaprezentowała niedawno ognistego jaszczura, a teraz do ekipy dołączył artysta 3D, który w swoim portfolio ma wszystkie Gothiki i Riseny – Sascha Henrichs.  

Weteran branży pracował w Piranha Bytes przez 16 lat, począwszy od 1998 roku, i uczestniczył w produkcji pierwszego Gothica. Henrichs pochwalił się tym na swoim facebookowym profilu. 

To nie jedyny były pracownik Piranhi, który współpracuje przy mocno wyczekiwanym przez polskich fanów tytule. Oprócz niego w sierpniu 2022 roku do Alkimia Interactive dołączył kompozytor Kai Rosenkranz. Ten opuścił niemieckie studio w 2009 roku po 11 latach współpracy. Rosenkranz zajmie się ścieżką dźwiękową gry. 

Nie zapomnijcie również o preorderze naszego magazynu specjalnego, poświęconego Gothicowi. W środku znajdziecie sporo informacji na temat nadchodzącego remake’u i nie tylko. 


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz, pisarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo filozoficznej pulpy, szczególnie w wykonaniu swojego imiennika zza oceanu oraz bada brytyjską inwazję komiksową lat 90. Serdecznie zaprasza na swojego Instagrama: chrzuszcz.pisze.

Profil
Wpisów325

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze