2
20.09.2023, 12:00Lektura na 1 minutę

Gothic Classic na Switcha 20% taniej w Nintendo eShopie

Jeśli wyczekujecie premiery portu Gothica na Switcha, to jest dobra okazja, by się w niego zaopatrzyć.


Jakub „rajmund” Gańko

Na remake pierwszego Gothica musimy cierpliwie zaczekać do przyszłego roku, ale jeśli jesteście posiadaczami Switcha, to być może zainteresuje was nadchodzący port tej kultowej produkcji na hybrydową konsolę Nintendo.

Gothic Classic, bo tak nazwano to wydanie, będzie zawierał nawet kultową polską wersję językową (wraz z dubbingiem), więc wszyscy rodzimi fani powinni być ukontentowani. Premiera już 28 września, a jeśli ostrzycie sobie zęby na tę produkcję, to mam dobrą wiadomość. Właśnie można ją kupić po niższej cenie w switchowym eShopie.

Sklep Nintendo oferuje przedpremierowo cyfrową wersję Gothica Classic w cenie 103 zł, a więc o 20% taniej od bazowej kwoty. Zakupu możecie dokonać TUTAJ, a czas na podjęcie decyzji – jak na przedpremierową obniżkę przystało – macie do 27 września.

Jeśli jednak jesteście kolekcjonerami pudełek i wersja cyfrowa Gothica Classic na Switcha was nie satysfakcjonuje, to przypominam, że THQ Nordic przygotowało także specjalne wydanie fizyczne. Kosztuje ono 130 zł i można je nabyć wyłącznie za pośrednictwem sklepu wydawcy. Wybór należy do was.


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1699

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze