2
29.03.2021, 11:20Lektura na 1 minutę

Gothic: Przebudzenie – Powstaje fanowski film o przeszłości Y’Beriona [WIDEO]

Nowicjusz potrzebuje wcześniej zielonych.


Paweł „Cursian” Raban

Pod koniec 2019 roku nasi rodacy udowodnili, że potrafią tworzyć co najmniej przyzwoite filmy fanowskie, a stało się tak za sprawą osadzonego w świecie Wiedźmina „Pół wieku poezji później”. Inna ekipa, określająca się uroczym mianem Krowa Robocza, wzięła się za krótkometrażową produkcję w świecie Gothica. Twórcy przekonują, że 20 rocznica wydania pierwszej części to dla nich świetna okazja, by pokazać światu swój sentyment do marki, a przy okazji nieco rozwinąć uniwersum.

„Gothic: Przebudzenie" ma trwać około 15 minut i opowiedzieć historię Beriona, który z czasem miał stać się Y’Berionem i przyjąć rolę przywódcy obozu na bagnach. Zanim dorobił się grupki wiernych fanatyków, był tylko prostym kopaczem, pozbawionym nadziei na sensowną przyszłość. W najczarniejszym momencie życia zaczęły go jednak nawiedzać tajemnicze wizje, które miały całkowicie odmienić jego los.

Nim nasz znajomy nowicjusz będzie mógł na serio zabrać się do roboty, potrzebuje trochę zielonych. Złotówkami też pewnie nie pogardzi. W zamian obiecuje przyodziać siebie i swoich kumpli w profesjonalnie przygotowane stroje. Zainteresowanych odsyłam TUTAJ, reszcie proponuję rzut oka na zwiastun:

Redaktor
Paweł „Cursian” Raban

Jestem wielbicielem turówek i wszelkiej maści erpegów: zarówno klasycznych, jak i współczesnych. Do tego zdeklarowanym zwolennikiem tytułów dla jednego gracza, przy czym od tej zasady istnieje jeden poważny wyjątek – World of Warcraft. W Azeroth przesiedziałem więcej godzin, niż chciałbym przyznać, raz ciesząc się każdą chwilą, kiedy indziej zrzędząc na czym świat stoi. Nie wyobrażam sobie dnia bez książki (niemal zawsze fantastyki), za to spokojnie obyłbym się bez kina i seriali. Z CDA związany jestem od 2011 roku.

Profil
Wpisów3190

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze