5
2.05.2023, 14:30Lektura na 1 minutę
Wideo

„Gran Turismo” ma zwiastun. Film o wyścigach będzie oparty na faktach

Jak można zekranizować grę o rajdach? Opierając ją na prawdziwej historii nastolatka, który stał się zawodowym wyścigowcem.


Stanisław „Wokulski” Falenta

PlayStation Productions to stosunkowo młody oddział Sony, który zajmuje się produkcją filmów i seriali osadzonych w świecie znanych marek należących do firmy. Jak dotąd w katalogu znajdowały się tylko „The Last of Us” oraz „Uncharted”. Następne na liście (spośród około dziesięciu tytułów pozostających w produkcji, w tym animacji) jest zapowiedziane pewien czas temu razem z m.in. „Horizonem” „Gran Turismo”.

Otrzymało ono właśnie pierwszy zwiastun. Film trafi do kin w sierpniu 2023.

Ekranizację z Davidem Harbourem oraz Orlando Bloomem oparto na prawdziwej historii Janna Mardenborougha, chłopaka, który od Gran Turismo rozpoczął swoją przygodę z prawdziwymi wyścigami. Jego historię prześledzimy klasycznie od marzeń do osiągnięcia sukcesu.

Czekacie?


Czytaj dalej

Redaktor
Stanisław „Wokulski” Falenta

Wielki entuzjasta gier z custom contentem. Setki godzin nabite w Cities: Skylines, Minecrafcie i Animal Crossing: New Horizons mówią same za siebie. Do tego rasowy Nintendron, który kupuje 10-letnie gry za pełną cenę i jeszcze się cieszy. Prywatnie lubi pływanie, sztukę i prowadzenie amatorskich sesji D&D.

Profil
Wpisów1004

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze