12.04.2024, 13:00Lektura na 1 minutę
Wideo

GTA 6: Fan odtworzył zwiastun gry w rzeczywistości

Ujęcia z lotu ptaka na Miami wyglądają toczka w toczkę jak Vice City ze zwiastuna GTA 6.

Do najważniejszej premiery branży zostało jeszcze sporo czasu, a fani GTA po raz kolejny dowodzą swojej kreatywności. Na kanale Andrew Levitta został opublikowany aktorski trailer Grand Theft Auto 6, który stara się jak najwierniej nawiązywać do oryginału. Oprócz wyreżyserowanych ujęć z głównymi bohaterami twórca korzysta z oryginalnych materiałów, na których wzorował się Rockstar – w zwiastunie pojawiają się m.in. nagrania z kobietą trzymającą dwa młotki i scena z wyciąganiem aligatora z basenu. Największe wrażenie robią jednak przepiękne ujęcia na panoramę Vice City, wróć – Miami.

Oficjalna data premiery Grand Theft Auto 6 jest zapowiedziana na 2025 rok, ale coraz więcej mówi się o ewentualnych opóźnieniach. Na temat gry konsekwentnie pojawiają się kolejne plotki, a część z nich okazuje się nieprawdziwa – ostatnio Troy Baker zaprzeczył, jakoby wcielał się w rolę Jasona.


Czytaj dalej

Redaktor
Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Posiadam Game & Watcha z The Legend of Zelda. Bardzo dobrze pokazuje godzinę. Polecam: 10/10 i znak jakości. Konsolę nabyłem drogą kupna. Nie jest to materiał sponsorowany.

Profil
Wpisów279

Obserwujących2
Brak okładki
Grand Theft Auto VI
Ocena redakcji
-
Ocena użytkowników
8.4
Platformy
-
Gatunek
akcja
Producent
Rockstar Games
Grand Theft Auto VI

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze