9
30.07.2022, 09:32Lektura na 2 minuty
Wideo

GTA IV Poland: Warsaw – Premiera w poniedziałek

Na początek dostajemy zwiastun, a zagramy już za chwilę, za momencik.

BartoszBuster ogłosił, iż jego mod do GTA IV pojawi się 1 sierpnia, będzie to zatem swoiste antidotum na trudy, znoje i bóle głowy ostatniego lipcowego weekendu. Jak sam tytuł sugeruje, mod zabierze nas do Warszawy i przemierzymy miasto jako Niko Bellic. Pamiętacie jeszcze tego pana? GTA IV skończyło w tym roku 14 lat, ale przygoda tego dziarskiego imigranta do dzisiaj znajduje się na liście najlepiej ocenianych gier wszech czasów.

Nie wiem natomiast czy wspomniany mod zaoferuje nowe zadania, ale wnioskując po samym trailerze, jest to po prostu ogromny teren stolicy, który przeczochramy wzdłuż i wszerz. Swoje drobne cameo ma tam nawet Major Suchodolski! BartoszBuster pracował nad GTA IV Poland: Warsaw od 2014 roku, więc sam ten fakt robi ogromne wrażenie i naprawdę gratuluję wytrwałości w dążeniu do celu. Zapraszam na pokaz filmu. A tutaj link do strony projektu.

Nie brakuje także wieści z obozu samego Rockstara. W tym tygodniu poznaliśmy garść plotek na temat bohaterów w GTA VI, miejsca akcji, a także zmian, jakie zaszły w samym studiu. Gra podobno powstaje od 2014 roku, a zatem prace trwały równolegle do prac nad GTA IV Poland: Warsaw. A to ci dopiero ciekawostka.

Redaktor
coleslaw

Top 3 polskich gier: Kurka Wodna, Eskadra Orłów, Konflikt w Mogadiszu, Mortyr 3

Profil
Wpisów185

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane