1
5.12.2022, 13:15Lektura na 1 minutę

Halo Infinite: Dyrektor kreatywny multiplayera opuszcza 343 Industries po 11 latach

Nie znamy powodu, przez który współtwórca trybu sieciowego w Halo Infinite zdecydował się opuścić 343 Indrustries.


Patryk „Delighter” Żelazny

Jak słusznie zauważył Wokulski we wrześniu, trudno nie patrzeć na to, co się dzieje z najnowszym Halo bez uczucia pewnego niepokoju. Głównie chodziło wtedy o wątpliwy rozwój co-opa, po tym, jak premiera tego sieciowego została znowu przesunięty, a „kanapowego” całkiem anulowana. Chciałbym teraz dla odmiany przynieść jakieś lepsze wieści, ale mamy to, co mamy. Tym bardziej szkoda, że chodzi o tryb sieciowy.

Tom French to (teraz już były) dyrektor kreatywny multiplayera Halo Infinite. Opuścił firmę po dość długim stażu – mianowicie spędził w 343 Industries 11, a nawet prawie 12 lat. Z tego, co napisał na Twitterze, czas w studiu wspomina jako spędzony bardzo dobrze. I jest też dumny ze swojej produkcji – w sumie to poza pewnymi potknięciami, ostatecznie Halo Infinite zyskało metaforyczną odznakę za największą premierę w historii marki.

Nie znamy dokładnej przyczyny odejścia Frencha i nie napisał, co zamierza robić dalej, poza wspomnieniem o wyruszeniu na „nowe przygody”. Pozostając w tematach branży, można pokusić się o stwierdzenie, że przenosi się na przykład do innego studia, ale to tylko domysły.


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze