1.07.2022, 10:45Lektura na 2 minuty

Halo Infinite: Start bety co-opa jeszcze w tym miesiącu

Zaleca się pilnowanie kalendarza, ponieważ 343 Industries daje nam na testowanie bety tylko 10 dni.

W maju przywitał nas nowy sezon Halo Infinite, także widać, że 343 Industries wciąż rozwija swoją produkcję – i całe szczęście, bo przecież coś graczom obiecali! Dzisiaj pierwszy lipca, a w wakacje zgodnie z tym, co mówili twórcy, będziemy mogli przetestować betę co-opa. Już prawie nadszedł ten czas, ale trzeba uzbroić się w cierpliwość na ostatniej prostej, a później trochę pospieszyć, ponieważ zbyt wiele czasu to nie otrzymaliśmy – zaledwie 10 dni. Może to i nie tak mało, ale dla kogoś, kto czekał na ten tryb bardzo długo, minie jak mrugnięcie okiem. Wydarzenie rozpocznie się 11 lipca i zakończy 22 lipca.

Pamiętajcie, że nie będziecie mogli kontynuować swojej przygody z maksymalnie trzema znajomymi na waszym obecnym zapisie rozgrywki. Każdy chętny i posiadający Halo Infinite zmuszony będzie do pobrania testowego launchera kampanii i rozpoczęcia od zera. Tak samo trzeba dołączyć do Xbox Insider Program i pobrać aplikację Xbox Insider Hub. Uwaga: gracze posiadający Halo Infinite na Steamie mają czas na zapisy do 5 lipca!

Wraz z betą co-opa w grze ukaże się jeszcze jedna, dość istotna opcja, której brakowało od samego początku, a mianowicie: mission replay. Jeśli chcecie poznać więcej szczegółów, zachęcam do przeczytania wywiadu zamieszczonego na oficjalnej stronie Halo – tam główny projektant światów John Mulkey oraz główny kierownik ds. inżynierii oprogramowania Isaac Bender odpowiadają na kilka pytań dotyczących trybu kooperacji.


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze