1
29.03.2024, 12:15Lektura na 2 minuty
Plotka

Hammerting: Strategia z krasnoludami ma być dostępna za darmo na GOG-u

Jak donosi znany insider, Hammerting będzie kolejną grą udostępnioną za darmo w sklepie GOG.

GOG ma w zwyczaju co jakiś czas rozdawać darmowe gry – ostatnim razem było to chociażby FlatOut oraz polski survival horror The Beast Inside. Teraz ptaszki ćwierkają, że to samo może stać się z dziełem Warpzone Studios, wydanym przez Team17 Digital – Hammerting.

Źródłem plotki jest znany nam billbil-kun, który niejednokrotnie udostępniał przecieki dotyczące przeróżnych gier. Ujawnił on ostatnimi czasy cenę dodatku do Elden Ringa, Shadow of the Erdtree czy pojawienie się na State of Play zwiastunu Death Stranding 2. Teraz napisał on na X-ie, że Hammerting zostanie udostępnione za darmo dla użytkowników GOG-a już dziś, o godzinie 15. Czas na odebranie według insidera będzie wynosił 3 dni.

Hammerting zostało początkowo wydane wyłącznie na Epic Games Store w 2020 roku, a następnie rok później zadebiutowało na Steamie. Jest to gra strategiczna, w której będziemy zarządzać kolonią krasnoludów wydobywającą minerały oraz kującą broń. Naszym zadaniem będzie wykonywanie zleceń naszych rodaków z powierzchni oraz poszerzanie naszej górniczej potęgi. Nie będzie to takie proste – im głębiej się kopiemy, tym więcej potencjalnych zagrożeń. Wyzwaniem będzie także zarządzanie samymi krasnoludami o indywidualnych cechach i umiejętnościach.


Aktualizacja

Plotki okazały się prawdą i faktycznie Hammerting można od teraz za darmo przypisać na stałe do swojego konta GOG. Możecie to zrobić pod tym linkiem.


Czytaj dalej

Redaktor
Michał Gąsior

Gracz kiszący się przez większość życia na słabiusieńkim pececie, stąd pałający miłością do kilku tytułów wydanych przed swoim rokiem urodzenia jak Thief 2 czy Heroes III. Niezdrowo analizujący spójność mechanik gry ze światem przedstawionym. Zawsze daje najwięcej punktów w charyzmę. Fortnite spalił mu zasilacz.

Profil
Wpisów174

Obserwujących1

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze