1
1.02.2024, 11:00Lektura na 1 minutę

The Beast Inside: Polski survival horror za darmo na GOG.com

Gra studia Illusion Ray jest właśnie dostępna w najlepszej możliwej cenie. Nie sięgajcie po portfele.

The Beast Inside w tym roku wprawdzie obchodzi już piąte urodziny, ale jeśli nie mieliście jeszcze okazji w nie zagrać, to jest teraz ku temu najlepsza sposobność. Produkcja może nie zebrała oszałamiających ocen, a jej średnia w serwisie OpenCritic wynosi 68/100 (so close!), ale wygląda na to, że może wam zapewnić kilka wieczorów pełnych grozy i pełnych gaci.

Wystarczy udać się pod ten adres i zainkasować znaleźne. Gra oferuje oczywiście między innymi polskie napisy. Szybki przegląd opinii na temat The Beast Inside pozwala na pewien wgląd w to, z czym to się je. Niektórych gra urzekła do tego stopnia, że śmiało stwierdzają, iż mamy tu do czynienia ze świetnym połączeniem survival horroru i przygodówki. Znajdą się również osoby, którym do gustu przypadła strona wizualna czy klimat produkcji, ale dla przeciwwagi dodam, że widziałem utyskiwanie na jump scare'y i zwyczajnie frustrujące fragmenty, takie jak sekcje skradankowe.

Niemniej, jeśli interesuje was odrobina grozy z perspektywy pierwszej osoby, a wszystko na wirtualnej (lub tej fizycznej) półce z grami macie już oblatane, to myślę, że można rozważyć jeden lub dwa wieczory z tym małym podarkiem.


Czytaj dalej

Redaktor
bolo

Is this enough to get 20 people plastered?

Wpisów314

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze