3
5.05.2023, 12:45Lektura na 2 minuty
Wideo

Harmony: The Fall of Reverie – Nowy zwiastun zdradza datę premiery gry twórców Life is Strange

Harmony: The Fall of Reverie to nadchodząca przygodówka studia Don't Nod. Nowy zwiastun pokazał fragmenty rozgrywki i dokładną datę premiery.


Patryk „Delighter” Żelazny

O tym, że francuskie studio Don't Nod coś tam knuje pod płaszczem, wiadomo od dawna. W październiku pisałem, że do 2025 roku planują wydać aż 8 gier, z czego 5 tytułów będzie ich własnej produkcji. Pierwsze wskazówki co do jednej z nich dostaliśmy na początku tego roku za sprawą grafiki i ogłoszenia o pracę. Mowa była wtedy o narracyjnej przygodówce, której akcja najprawdopodobniej będzie się rozgrywać w latach 90. – podkreślam jednak, że jeśli tamten tytuł również stanie się faktem, to nie będzie o nim mowy w tym artykule.

Omawiana gra nosi nazwę Harmony: The Fall of Reverie i także będzie narracyjną przygodówką, jednak w opisie nie ma nic o czymś przywołującym wspomnienia z dzieciństwa, a wręcz dzieje się w niedalekiej przyszłości. Za to wszystkich liczących na coś podobnego do Life is Strange uprzedzam, że niestety nie tym razem. Na nowym zwiastunie możecie zobaczyć fragmenty rozgrywki, a do tego dokładną datę premiery. Harmony: The Fall of Reverie ukaże się już 8 czerwca na PC oraz Nintendo Switche, a 22 czerwca na konsole nowej generacji (PS5 oraz Xboksy Series X/S).

Czekać więc długo nie musimy, bo przypominam, że pierwszy zwiastun ukazał się w lutym tego roku na Nintendo Direct – i już wtedy wiedzieliśmy, że gra ukaże się w czerwcu. Nie wiedzieliśmy tylko, kiedy dokładnie.

Produkcję można dodać do listy życzeń na Steamie, a przy okazji znajdziecie tam dostępne demo.


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze