17.04.2023, 17:12Lektura na 2 minuty

Harry Potter: Quidditch Champions – Weź udział w testach multiplayerowego Quidditcha!

Fani uniwersum „Harry'ego Pottera” ponownie rozpieszczani. Warner Bros. Games zaprasza na testy swojej nowej produkcji, które odbędą się już za kilka dni.

Po spektakularnym sukcesie, jakim okazało się Hogwarts Legacy, tylko kwestią czasu było pojawienie się kolejnych projektów z uniwersum stworzonego przez J. K. Rowling. W ostatnich dniach zapowiedziano, że powstaje serialowa adaptacja książek i na pewno nie jest to ostatnie słowo Warner Bros. w tym temacie. Kolejnym jest zapowiedź Harry Potter: Quidditch Champions, a wraz z nią zaproszenie do testów, jakie odbędą się w dniach 21-22 kwietnia.

Czym jest Harry Potter: Quidditch Champions? Jak sama nazwa wskazuje, produkcja pozwoli nam zagrać w fikcyjny sport, niezwykle popularny w świecie wykreowanym przez Rowling. Niewiele wiadomo o samej grze, ale wiemy coś na temat tworzacych ją developerów z Unbroken Studios. Coś wam ta nazwa mówi? Mnie nie, ale według ich strony internetowej, pracowali wraz z Rocksteady nad spektakularnie opóźnionym Suicide Squad: Kill the Justice League, a poza tym mają na koncie średnio przyjęte battle royale, zatytułowane Fractured Land. 424 oceny zebrane przez grę na Steamie złożyły się na „mieszane” recenzje, a 12 kwietnia produkcja zawinęła się z platformy Valve, pozostając dostępną tylko dla tych, którzy kupili ją wcześniej. Może nie są to wymarzeni developerzy dla Harry Potter: Quidditch Champions, ale nad projektem, podobnie jak wcześniej nad Hogwarts Legacy i innymi projektami z uniwersum, czuwa Portkey Games, więc chyba możemy założyć, że twórcy celują w jakiś konkretny cel jakościowy.

Warner Bros. Games nie opublikowało jeszcze żadnego zwiastuna, ale na stronie internetowej, na której możecie się także zapisać na testy, pojawiło się kilka ujęć CGI, pozwalających mniej więcej domyślić się, jak to będzie wyglądało.

Harry Potter: Quidditch Champions

Aby zapisać się do bety Harry Potter: Quidditch Champions wejdźcie tutaj. Po założeniu konta lub zalogowaniu dostaniecie kilka standardowych pytań w formie krótkiej ankiety, a potem pozostanie uzbroić się w odrobinę cierpliwości.

Redaktor
Samuel Goldman

I have no mouse and I must click.

Profil
Wpisów767

Obserwujących3

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane