17
26.05.2020, 08:45Lektura na 2 minuty

Heavy Rain, Beyond i Detroit na Steamie w czerwcu, wersje demo dostępne już dziś [WIDEO]

Roczny okres wyłączności dla Epica wcale nie trwał rok.

Epic od momentu otwarcia nowego sklepu nie próżnował nawet przez chwilę. Darmowe gry (w tym ostatnio GTA V i wciąż możliwa do odebrania Civilization VI) i wyprzedaże wspierają politykę zdobywania gier na wyłączność EGS. Do dziś właśnie to działanie firmy wzbudza najwięcej kontrowersji, a po każdym kolejnym zapowiedzianym exclusivie w sieci nie brakowało osób deklarujących, że wolą czekać na steamową premierę.

Podobnie było po ogłoszeniu, że trzy ostatnie produkcje Quantic Dream trafią ku zaskoczeniu wszystkich na pecety. Studio Davida Cage'a zgodziło się na roczną wyłączność dla Epic Games Store, acz gry nie trafiły na rynek w jednym momencie – Heavy Rain ograliśmy w czerwcu, Beyond: Two Souls w lipcu, a Detroit: Become Human dopiero w grudniu. Z tego powodu spodziewaliśmy się, że tytuły te na platforma Valve trafią w tych samych miesiącach.

Quantic Dream sprawiło nam jednak niespodziankę: dema wszystkich trzech produkcji trafiły na Steama już teraz, a pełne wersje pojawią się w sklepie 18 czerwca.

Heavy Rain znajdziecie TUTAJ.

Beyond: Two Souls TUTAJ.

Detroit: Become Human TUTAJ.

Redaktor
Witold Tłuchowski

Czytelnik CD-Action od prawie 25 lat, redaktor od 2018. Kocham Soulsy i zrobię wszystko, by inni też je pokochali. Szef działów zapowiedzi i recenzji.

Profil
Wpisów5498

Obserwujących12

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane