4
21.11.2022, 09:15Lektura na 2 minuty

Heroes III: Gra planszowa zebrała prawie 10 mln zł. Zapowiedziano dodatek

Planszówka Heroes of Might & Magic III The Board Game idzie jak burza, a zbiórka osiąga kolejne cele.

Wszyscy wiemy, jak wielkim kultem otoczone jest w naszym kraju Heroes of Might and Magic III. Nietrudno więc było przewidzieć, że gra planszowa oparta na tym klasyku będzie cieszyć się ogromną popularnością. Twórcy przez kilka miesięcy budowali napięcie, prezentując unboxing prototypu, wstępną instrukcję czy fragmenty gameplayu, aż w końcu ruszyła zbiórka na Kickstarterze, która w pół godziny zebrała milion złotych.

W chwili pisania tego newsa akcja zbliża się już do progu 10 milionów i zapewne lada chwila go przekroczy. Twórcy poinformowali, że z pomocą ponad 14 tysięcy wspierających udało się odblokować dodatek The Tower, który wprowadzi nową frakcję, m.in. 4 żetony mapy, 2 figurki bohaterów, 7 jednostek oraz nowe karty i znaczniki.

Heroes of Might & Magic III The Board Game

Rozszerzenie zostanie udostępnione bez dodatkowych opłat wszystkim, którzy zapewnili sobie kopię gry, choć niektóre elementy zostały zarezerwowane dla wyższych progów. Tower Expansion będzie dostępny wyłącznie w trakcie zbiórki na Kickstarterze.

Przypominam, że minimalna kwota, którą należy wpłacić, aby zapewnić sobie podstawową wersję gry, wynosi 75 euro (pamiętajcie o doliczeniu kosztów wysyłki). Najdroższy próg, który zapewnia trzy dodatki, artbook w twardej oprawie oraz komplet plakatów, to wydatek rzędu 199 euro.

Do zakończenia zbiórki zostało jeszcze 8 dni. Możecie wziąć w niej udział TUTAJ.

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1145

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane